Fly4free.pl

Tanie loty do RPA: Johannesburg z Warszawy za 2067 PLN + wejściówka do saloniku biznesowego gratis! (również na majówkę)

2067 PLN
lew
Foto: Volodymyr Burdiak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyszukałem dla was bilety lotnicze w atrakcyjnej cenie do Republiki Południowej Afryki. Obcowanie z przyrodą to jedna z największych atrakcji tego kraju. Podróż do Afryki będzie przyjemnością samą w sobie. Podczas przesiadki w Rzymie czeka was wizyta w business lounge.

Do Afryki polecicie na pokładzie samolotów Alitalia z przesiadkami we włoskiej stolicy. W cenę biletów wliczony jest także bagaż rejestrowany! Dostępnych jest kilka terminów podróży w styczniu, marcu i maju, także na majówkę.

W drodze do RPA czeka was 8-godzinna przesiadka na lotnisku Rzym Fiumicino. Teraz możecie umilić sobie ten czas oczekiwania! Do każdego sprzedanego biletu na trasie Warszawa – Johannesburg Alitalia oferuje za darmo wejściówkę do saloniku biznesowego Casa Alitalia. Promocja trwa do 12 lutego, mogą z niej skorzystać maksymalnie dwie osoby w jednej rezerwacji. Po dokonaniu zakupu biletów, należy niezwłocznie przesłać ich numer na adres SalesPoland@alitalia.com. Po przesłaniu danych zostanie wystawiona wejściówka do loungu.

Termin podróży: styczeń, marzec i maj
Linia lotnicza: Alitalia
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel176 PLN/noc

W Johannesburgu proponuję wam zatrzymać się w Alcazaba Lodges, który leży niedaleko centrum miasta.

zarezerwuj hotel w rpa

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co oferuje Republika Południowej Afryki?

Kilka pierwszych dni warto poświęcić na zwiedzanie Johannesburga. Polecam skorzystać z wycieczki typu hop-on hop-off w ramach Red City Tour. Bilet 1-dniowy kosztuje 235 ZAR (ok. 62 PLN). Więcej informacji o tej opcji znajdziecie tutaj. W mieście musicie zobaczyć Muzeum Apartheidu oraz dom Nelsona Mandeli, a także Carlton Centre, czyli najwyższy budynek Afryki. Wjazd windą na jego szczyt kosztuje jedynie 15 ZAR (ok. 4 PLN).

Następnie proponuję wam wypożyczyć samochód za 44 PLN/dobę i pojechać do Parku Narodowego Krugera, czyli jednego z największych rezerwatów w Afryce, który jest synonimem słowa „safari”. To schronienie dla ponad 500 gatunków ptaków, 100 gatunków gadów, prawie 150 gatunków ssaków, a także ogromnie zróżnicowanej flory — to najcenniejszy park narodowy w Republice Południowej Afryki.

safari rpa
Foto: bumihills / Shutterstock
safari rpa
Foto: soft_light / Shutterstock
johannesburg
Foto: Imagine Photographer / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Obywatele polscy podróżujący do RPA w celach turystycznych na okres nieprzekraczający 30 dni nie potrzebują wizy.

  • W RPA nie ma obowiązkowych szczepień ochronnych. Jednak zaleca się szczepienia na dur brzuszny, błonicę oraz zapalenie wątroby typu A i B.

  • Pamiętajcie że w Republice Południowej Afryki obowiązuje ruch lewostronny!

  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum, znajdziecie tam wiele przydatnych informacji.

  • Wybierając się do RPA polecam używać wielowalutowej karty Revolut, dzięki czemu nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
bankrut alitalia, jeśli ktoś chętny to polecam pierwsze terminy, bo potem można będzie zostać bez pieniędzy i lotów
kostek966, 18 stycznia 2020, 12:31 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »