Fly4free.pl

Qatar Airways: tanie loty do Republiki Południowej Afryki z Warszawy za 2179 PLN. Dużo terminów przez cały rok (również na majówkę i wakacje)

2179 PLN
Lew
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: 2020 Photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzycie o przygodzie na Czarnym Lądzie? Skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów od Qatar Airways do RPA i zaplanujcie swoją wyprawę na safari. Dostępnych jest dużo terminów podróży od marca do grudnia 2021 roku, także na wakacje! Będziecie mieli szansę odwiedzić Park Narodowy Krugera, gdzie będzie szansa zobaczyć wielką afrykańską piątkę!

W podróż do RPA wybierzecie się w 2021 roku – dostępnych jest dużo terminów, np. majówka; wakacje; Boże Narodzenie. Czekają was loty z warszawskiego lotniska na pokładzie samolotów świetnej, 5* linii lotniczej Qatar Airways z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Dosze.

Termin podróży: marzec – wrzesień 2021
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny oraz rejestrowany

Hotel278 PLN / pokój / noc

Na początek wycieczki proponuję pobyt w Johannesburgu w 4* hotelu The Oasis Boutique. Będzie to dobre miejsce na aklimatyzację oraz jako baza wypadowa do odkrywania atrakcji okolicy. Najlepszą cenę oferuje pośrednik Agoda.

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Republice Południowej Afryki?

Początek waszego wyjazdu proponuję przeznaczyć na aklimatyzację oraz zwiedzanie Johannesburga. Skorzystajcie z wycieczki typu hop-on hop-off w ramach Red City Tour – jednodniowy bilet to koszt 235 ZAR (ok. 57 PLN). Więcej informacji o tej opcji znajdziecie tutaj.

Warto zapoznać się bliżej z niełatwą historią kraju – w tym celu udajcie się do Muzeum Apartheidu oraz zobaczcie dom Nelsona Mandeli. Chcielibyście podziwiać wspaniałą panoramę miasta? Wjedźcie na szczyt Carlton Centre, czyli najwyższy budynek Afryki. Wjazd windą na samą górę kosztuje jedynie 15 ZAR (ok. 4 PLN).

Następnie proponuję wam wypożyczyć samochód (ceny zaczynają się od 48 PLN/doba) i pojechać do Parku Narodowego Krugera, czyli jednego z największych rezerwatów w Afryce, który jest synonimem słowa „safari”. To schronienie dla ponad 500 gatunków ptaków, 100 gatunków gadów, prawie 150 gatunków ssaków, a także ogromnie zróżnicowanej flory — to najcenniejszy park narodowy w Republice Południowej Afryki. Będziecie mieli szansę zobaczyć tam słynną wielką piątkę: afrykańskiego słonia sawannowego, nosorożca czarnego, lwa, bawoła afrykańskiego oraz lamparta.

Słonie
Foto: John Michael Vosloo / Shutterstock
rpa lew
Foto: Volodymyr Burdiak / Shutterstock
rpa zyrafy
Foto: Toye / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania tego artykułu, podróżując do RPA musicie posiadać negatywny test PCR, wykonany nie wcześniej niż 72 h przed waszą podróżą.

  • Ze względu na różnorodne terminy rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów – nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w wybranym przez was okresie podróży będą obowiązywać jakiekolwiek obostrzenia.

  • Obywatele polscy podróżujący do RPA w celach turystycznych na okres nieprzekraczający 30 dni nie potrzebują wizy.

  • Pamiętajcie że w Republice Południowej Afryki obowiązuje ruch lewostronny!

  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum, znajdziecie tam wiele przydatnych informacji.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Z całą pewnością to nie są tanie loty...
Bulusia, 15 lutego 2021, 12:25 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »