Fly4free.pl

PLL LOT: Tanie loty do Pekinu z 7 polskich miast od 1605 PLN

1605 PLN
Oferta nieaktualna
Pekin Świątynia Nieba
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: HelloRF Zcool / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bardzo dobra cena za przeloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia do stolicy Państwa Środka.

Promocyjne bilety kupicie podczas trwającej „Szalonej Środy„. Rezerwacje tylko dziś do godziny 23:59, na podróże pomiędzy 28 października, a 30 grudniem (ja proponuję wam loty w terminie 29 października-5 listopada). Z portów regionalnych lecicie z wygodnymi przesiadkami (2-5h) na stołecznym lotnisku. Natomiast przeloty z Warszawy odbywają się bezpośrednio na pokładach samolotów Boeing 787 Dreamliner.

Za 1605 PLN polecicie z z Gdańska, z Katowic, z Poznania, z Rzeszowa oraz z Wrocławia. Loty z Krakowa kosztować was będą tylko 1 PLN. Niestety najwięcej zapłacą osoby lecące z Warszawy. Bilety ze stolicy Polski kosztują aż 1796 PLN!

Podróżując do Pekinu z PLL LOT macie możliwość zabrania ze sobą jednej sztuki bagażu podręcznego oraz dwóch walizek nadawanych do luku o maksymalnej wadze 23 kg każda. Podczas loty zapewniony macie także catering, napoje oraz przekąski. Tutaj sprawdzicie wszystkie dostępne terminy z promocyjnymi lotami z Gdańska, z Katowic, z Krakowa, z Poznania, z Rzeszowa, z Warszawy oraz z Wrocławia.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Pekinu

UWAGA! Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z ważną wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

W stolicy Chin zatrzymajcie się w hotelu Jinjiang Inn. Znajduje się on w odległości 8 minut spacerem od Świątyni Nieba. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, a w łazience jest prysznic.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »