więcej okazji z Fly4free.pl

Na Florydę latem: bezpośrednie loty do Miami z polskich miast od 1648 PLN

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
1648 PLN
Panorama Miami
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: pisaphotography / Shutterstock

Oferta aktualna tylko dzisiaj: szukaliście dobrej okazji do zakupu biletów na Florydę? Oto ona: wybierzcie się wiosną lub latem do słonecznego stanu. Tym razem dostępne są wyloty nie tylko z Warszawy, ale również z portów regionalnych – każdy znajdzie coś dla siebie!

W podróż do USA wybierzecie się wisoną oraz latem – na przykład w terminie 12 – 19 czerwca. Wybierając Warszawę jako miejsce wylotu, czeka was bezpośredni rejs do Stanów Zjednoczonych – natomiast w przypadku podróży z regionów, czas przesiadki w stolicy może się różnić. Niezależnie od tego, czy wybierzecie krótszy, czy dłuższy przystanek w stolicy – przesiadka gwarantowana jest przez przewoźnika. Dostępne są również wyloty z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry.

Na miejscu zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* Doubletree by Hilton. Będzie to dobra baza wypadowa do odkrywania uroków Florydy oraz świetne miejsce na wypoczynek.

Termin podróży: maj – czerwiec
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel324 PLN/noc

Na miejscu proponuję wam zatrzymać się w 4* hotelu sieci Doubletree by Hilton za 324 PLN/pokój.

Hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wypoczynek na Florydzie?

Miami to przede wszystkim piękne plaże, wraz ze swoją najsłynniejszą Miami Beach. Zdecydowanie rekomenduję wybrać się tam na całodniowy relaks.

Lubicie aktywny wypoczynek? Na Florydzie nie będziecie narzekać na nudę: odwiedźcie park narodowy Everglades, gdzie będziecie mogli zobaczyć aligatory. Żądni ekstremalnych wrażeń? W okolicach Orlando znajdziecie wiele parków rozrywki (Epcot, Universal Resort i SeaWorld). Najtańsze bilety wstępu to koszt 116 USD.

Prócz leniuchowania w okolicach Miami, polecam wam także udać się nieco na północ, do Hollywood. Znajdziecie tam ciszę, spokój oraz niemniej piękne plaże.

Chcielibyście przywieźć ze sobą markowe ubrania? Wybierzcie się na zakupy do centrum handlowego Dolphin Mall, w poszukiwaniu sklepów z cenami, które będą bardzo przyjazne dla waszego portfela.

Plaża
Foto: Sean Pavone / Shutterstock
Plaża
Foto: Mia2you / Shutterstock
Budka ratownika
Foto: S.Borisov / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-10-04T19:57:00.659Z przez Wakacje.pl
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »