Fly4free.pl

Tanie loty do Lwowa z Warszawy za 80 PLN

80 PLN
Lwów zima
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ruslan Lytvyn / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie musicie posiadać członkostwa w żadnym klubie, by zakupić tanie bilety na przelot ze stolicy kraju do Lwowa i z powrotem. Za podróż na Ukrainę zapłacicie tylko 80 PLN. W tej cenie dostępnych kilkanaście terminów, to z którego skorzystacie zależy już od Was.

Ważne!

Osobom podróżującym od 1 listopada bieżącego roku bezpłatnie będzie przysługiwał tylko i wyłącznie 1 mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Więcej na temat zmian w polityce bagażowej w linii lotniczej Ryanair przeczytacie w tym artykule »

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

O tanich lotach do Lwowa poinformował nas czytelnik Kashpir, dziękujemy.

3* hotel George mieści się w imponującym budynku usytuowanym przy pomniku Adama Mickiewicza we Lwowie. Operę i plac Ratuszowy dzielą od niego 2 minuty spacerem. Goście mają do dyspozycji przepiękne pokoje przyozdobione eleganckimi, stylizowanymi meblami. Udogodnienia dostępne w każdym z nich obejmują telewizor z dostępem do kanałów kablowych i bezpłatne WiFi. Rano serwowane jest śniadanie, które wliczone jest w cenę zakwaterowania.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Dzięki, kupione na 26-28.11 :D 
Martinuss, 14 września 2018, 20:05 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »