Fly4free.pl

Tanie loty do Kazachstanu: Ałmaty z Warszawy za 973 PLN

973 PLN
Kobieta nad jeziorem
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Teow Cek Chuan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Rzadko goszcząca na naszych łamach okazja na loty do Kazachstanu. Tym razem macie szansę dostać się w bardzo dobrej cenie do Ałmatów – będzie to doskonała baza wypadowa na wycieczki po malowniczym południu kraju.

W podróż do Kazachstanu wybierzecie się w terminie 24 września – 5 października. Na pokład samolotów Air Baltic będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny, a dłuższą przesiadkę, w drodze powrotnej będziecie mogli wykorzystać na zwiedzenie Rygi.

Po przylocie proponuję zatrzymać się w 4* hotelu Kazzhol. Znajdziecie tam komfortowe pokoje wyposażone w duże, wygodne łóżka.

Termin podróży: wrzesień – październik
Linia lotnicza: Air Baltic
Bagaż: podręczny

Hotel278 PLN/noc

Po przylocie proponuję zatrzymać się w 4* hotelu Kazzhol. Będzie on dobrym miejscem na aklimatyzację oraz początek waszej wycieczki.

Hotel w Kazachstanie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów

Jak zaplanować pobyt na południu Kazachstanu?

Malownicze położone Ałmaty, pośrodku majestatycznych gór zasługują na choć 2 dni zwiedzania. Dawna stolica Kazachstanu oferuje wiele atrakcji, ja polecam wam wyjechać kolejką linową na Kok-Tobe – pobliskie wzgórze, z którego roztacza się wspaniała panorama miasta.

Kazachstan to przede wszystkim wspaniała, dziewicza przyroda oraz zapierające dech w piersiach widoki. W niedalekiej odległości od miasta znajdziecie Wielkie Jezioro Ałmatyńskie, Chimbulak (Shymbulak) i kolejka na przełęcz Talgar, a nieco dalej długi na ponad 150 kilometrów Kanion Szaryński oraz Park Narodowy Altyn Emel.

Jezioro w Kazachstanie
Foto: Dan-Rus / Shutterstock
Kolejka linowa
Foto: Aureliy / Shutterstock
Panorama Kazachstanu
Foto: Ruslan Suseynov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Informacją o tanich biletach podzielił się z nami na forum czytelnik pemat. Dziękujemy.

  • Podróżując do Kazachstanu w celach turystycznych nie będziecie potrzebowali wizy.

  • Pamiętajcie o zabraniu ze sobą wielowalutowej karty Revolut, by nie tracić na dodatkowych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Już drugi raz zwracam uwagę autorom Waszrgo serwisu, nie do AŁMATÓW, ale do AŁMATY. Nazwa tego miasta jest rodzaju żeńskiego w liczbie pojedyńczej.Cena nie aż taka cudowna, bo z bagażem podręcznym, a w tym czasie tam może być zimno i miejsca na ciepłe rzeczy może być mało. I cena hotelu bardzo wysoka, można znaleźć bardzo dobry hotel za duuuuużo niższą cenę. A ogólnie, polecam Kazachstan. 
Tomasz Pyś, 2 lutego 2020, 5:41 | odpowiedz
Według mojej wiedzy oraz informacji dostępnych w sieci nie masz racji. Wszystkie źródła mówią, że nazwa miasta to Ałmaty lub Ałma-Ata. W tych okolicznościach odmiana, na którą się powołujesz nie jest poprawna ponieważ posługując się nazwą Ałmaty nie mamy do czynienia z rodzajem żeńskim, a z formą, której się nie odmienia w ogóle. Jedziemy więc do Ałmaty, wsiadamy w pociąg na stacji w Ałmaty etc. Autorzy tekstu popełnili błąd, ale Twoje wskazówki również nie są poprawne. 
Tomasz Pyś Już drugi raz zwracam uwagę autorom Waszrgo serwisu, nie do AŁMATÓW, ale do AŁMATY. Nazwa tego miasta jest rodzaju żeńskiego w liczbie pojedyńczej.Cena nie aż taka cudowna, bo z bagażem podręcznym, a w tym czasie tam może być zimno i miejsca na ciepłe rzeczy może być mało. I cena hotelu bardzo wysoka, można znaleźć bardzo dobry hotel za duuuuużo niższą cenę. A ogólnie, polecam Kazachstan. 
Justtravel, 2 lutego 2020, 17:09 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Częściowo się zgodzę, jednak to zależy, dlatego, że w Kazachstanie obowiązują oficjalnie dwa języki urzędowe: kazachski i rosyjski. W obu pisownia jest taka sama: Алматы, choć pochodzi owa nazwa z języka kazachskiego. I teraz, jeśli posługujemy wersją kazachską owa nazwa się nie odmienia. Jeżeli natomiast wersją rosyjską, można jak najbardziej ją odmieniać. Co ciekawe, można spotkać jeszcze jedną wersję, nie używaną oficjalnie w samym Kazachstanie niezależnie od języka, a mianowicie: Алма-ата. Nie jestem pewny, ale do tej pory tej nazwy używa się w Rosji. Stąd jeżeli już by się chciało jakkolwiek odmieniać nazwę tego miasta, to tylko tak, czyli liczba pojedyncza rodzaju żeńskiego. Nigdy jednak liczba mnoga. Moje informacje na ten temat nie pochodzą z internetu, po prostu mieszkam w Kazachstanie już prawie 10 lat. Serdecznie pozdrawia i zachęcam do odwiedzenia nie tylko tego miasta, ale i w ogóle Kazachstanu.
Justtravel Według mojej wiedzy oraz informacji dostępnych w sieci nie masz racji. Wszystkie źródła mówią, że nazwa miasta to Ałmaty lub Ałma-Ata. W tych okolicznościach odmiana, na którą się powołujesz nie jest poprawna ponieważ posługując się nazwą Ałmaty nie mamy do czynienia z rodzajem żeńskim, a z formą, której się nie odmienia w ogóle.
Tomasz Pyś, 4 lutego 2020, 12:47 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Napisałem odpowiedź, ale coś zjadło ;) Otóż, wiedzę swą czerpię nie z internetu, mieszkam w Kazachstanie prawie 10 lat. W języku kazachskim nawa się nie odmienia, jednak w rosyjskim jak najbardziej. Używa się też czasami starej nazwy: Ałma-ata (oczywiście wywodząca się z języka kazachskiego), stąd rodzaj żeński w języku rosyjskim. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam!
Justtravel Według mojej wiedzy oraz informacji dostępnych w sieci nie masz racji. Wszystkie źródła mówią, że nazwa miasta to Ałmaty lub Ałma-Ata. W tych okolicznościach odmiana, na którą się powołujesz nie jest poprawna ponieważ posługując się nazwą Ałmaty nie mamy do czynienia z rodzajem żeńskim, a z formą, której się nie odmienia w ogóle. Jedziemy więc do Ałmaty, wsiadamy w pociąg na stacji w Ałmaty etc. Autorzy tekstu popełnili błąd, ale Twoje wskazówki również nie są poprawne. 
Tomasz Pyś Już drugi raz zwracam uwagę autorom Waszrgo serwisu, nie do AŁMATÓW, ale do AŁMATY. Nazwa tego miasta jest rodzaju żeńskiego w liczbie pojedyńczej.Cena nie aż taka cudowna, bo z bagażem podręcznym, a w tym czasie tam może być zimno i miejsca na ciepłe rzeczy może być mało. I cena hotelu bardzo wysoka, można znaleźć bardzo dobry hotel za duuuuużo niższą cenę. A ogólnie, polecam Kazachstan. 
Tomasz Pyś, 4 lutego 2020, 12:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »