Fly4free.pl

Tanie loty do Kambodży. Bilety do Siem Reap z Berlina za 1686 PLN

1686 PLN
Oferta wyprzedana
Kambodża
Foto: Patrick Foto / Shutterstcok
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Porzućcie zimową aurę panującą w Europie na rzecz podróży do Azji Południowo-Wschodniej w szczycie panującego tam sezonu. Różnorodność i ilość miejsc wartych zobaczenia w Kambodży jest gwarancją, że nie będziecie narzekać na nudę.

Do Siem Reap polecicie tuż zza naszej zachodniej granicy 7 marca, a do stolicy Niemiec wrócicie 18. Podróżować będziecie z dwoma przesiadkami na lotniskach w Amsterdamie i Kantonie. Każda z nich nie będzie dłuższa niż 2:10h. Nie powinniście mieć problemu ze spakowaniem się na wycieczkę, gdyż w cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny oraz nadawany do luku.

W marcu w Kambodży możecie liczyć na słoneczną pogodą z temperaturami dochodzącymi do 33 stopni Celsjusza. Dlatego zalecam wam zabrać ze sobą krem z wysokim filtrem UV. Pamiętajcie, że podróżując na wschód, w miejscu docelowym wylądujecie następnego dnia.

Kambodża od ponad 2 lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród turystów, dlatego nie powinniście zwlekać z decyzją o wyjeździe. Naturalną koleją rzeczy jest, że większy popyt ma spory wpływ na ceny na miejscu.

Termin podróży: marzec 2020
Linia lotnicza: China Southern Airlines
Bagaż: rejestrowany i podręczny

Podróż1685 PLN

Berlin – Siam Reap – Berlin

tanie loty do kambodży

Przykładowe daty podróży: 4-18 marca, 7-18 marca, 10-24 marca oraz 11-18 marca

Hotel143 PLN/pokój/noc

W Siem Reap zatrzymajcie się w 5* hotelu Sabara Angkor Resort & Spa, jak widzicie cena noclegu jest bardzo atrakcyjna.

noclegi kambodża

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Co robić w Siem Reap?

Odpowiedź jest prosta Angkor Wat. Jest to największa, najważniejsza i najbardziej znana świątynia w kompleksie Angkor. Jednak, by móc cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami będziecie musieli sięgnąć głębiej do kieszeni. Jednodniowy bilet kosztuje 37 USD, a za dwudniową wejściówkę zapłacić będziecie musieli 67 USD.

Miejscami, do których łatwo dostać z Siem Reap, są także pływające wioski na jeziorze Tonle Sap oraz zatopiony las przy Kampong Phluk. Obie atrakcje polecają nasi czytelnicy. Fanom przyrody proponowałbym wycieczkę do Parku Narodowego Phnom Kulen. Natomiast wszystkim spragnionym słońca i wypoczynku na plażach, proponuję udać się na południe Kambodży, do Preah Sihanuk. Dolecicie tam samolotem z Siem Reap za 232 PLN w dwie strony.

angkor wat
Foto: Sean Heatley / Shutterstock
jezioro kambodża
Foto: Mycola Huba / Shutterstock
national park kambodza
Foto: kolaytor / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Zapoznajcie się z relacją „Kwestia wyboru – Kambodża”, która w dużej mierze powinna wam pomóc w podjęciu decyzji o podróży. Znajdziecie w niej wiele przydatnych informacji oraz praktycznych wskazówek.

  • Pamiętajcie o obowiązkowej wizie do Kambodży. Możecie wyrobić ją on-line, a jej koszt to 37 USD (ok. 144 PLN).

  • Skorzystajcie z tego poradnika i dowiedźcie się w jaki sposób łatwo, wygodnie i tanio dostać się do Berlina.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »