Fly4free.pl

Tanie loty do Kambodży z Polski za 1696 PLN. Wylot z Warszawy

1696 PLN
kambodza angkor wat
Foto: Intarapong / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Długo przyszło nam czekać na tak niskie ceny biletów na tym kierunku. Co lepsze, do Phnom Penh polecicie w szczycie sezonu turystycznego!

Bez wątpienia największą atrakcją Kambodży jest ogromny, starożytny kompleks – Angkor. To miejsce, przesiąknięte niemal mistyczną atmosferą, musi znaleźć się na waszej liście!

Przeloty w najniższej cenie zarezerwujcie na norweskiej wersji strony Skyscanner. W celu ominięcia kosztów przewalutowania, zalecam dokonać płatności kartą Revolut. W przeciwnym razie za bilety przyjdzie wam zapłacić 1816 PLN.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Air China.

Po przylocie zatrzymajcie się w 3* hotelu Monsoon Boutique. Przestronne, elegancko urządzone pokoje deluxe z pewnością będą idealnym miejscem na to, aby odpocząć po długich lotach. Na terenie całego obiektu bezpłatnie możecie korzystać z dostępu do szybkiego bezprzewodowego internetu. Na miejscu możecie skorzystać z usług SPA.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Czy ktoś znalazł faktycznie takie ceny? 
Magdalena Katarzyna Janik, 5 maja 2019, 21:10 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »