Fly4free.pl

Tanie loty do Jordanii: Amman z Krakowa za 78 PLN

78 PLN
Oferta nieaktualna
Świątynia Herkulesa
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tala Dabain / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się w podróż na Bliski Wschód i zobaczcie takie atrakcje jak Petra, Wadi Rum, czy Góra Nebo. Za loty z małopolskiego lotniska zapłacicie jedynie 78 PLN.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

W Ammanie proponuję Wam noclegi w hotelu Rafi, który oferuje pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Zapewniono w nich także bezpłatny zestaw kosmetyków oraz suszarkę do włosów. W cenę wliczone są codzienne śniadania.

Wynajęcie samochodu pozwoli Wam zwiedzić największe atrakcje Jordanii. Skorzystajcie również z oferty jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »