Fly4free.pl

Grecja na lato: wakacyjne loty z Warszawy do Epiru za 135 PLN

135 PLN
Oferta wyprzedana
epir wybrzeze
Foto: GIANNAKISPHOTO / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wakacje za pasem, a wy wciąż nie macie planów? Skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie okazji i ruszajcie do Grecji – by odkryć wspaniały Epir. Na miejscu czeka was to, co wakacje mają najlepszego do zaoferowania: dużo słońca, ciepła woda w morzu oraz świetna lokalna kuchnia.

Bilety w tak niskiej cenie kupicie m.in. na podróż obejmującą początek wakacji, 25 – 28 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Najtańsze bilety zakupią członkowie Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel180 PLN/pokój

Jak wakacje, to oczywiście plaża! Zatrzymajcie się w świetnie ocenianym hotelu Iraklis – czekają tam na was klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz dostępem do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 102 PLN/doba

Samochód w podróży oznacza niezależność. Skorzystajcie z niskich cen wypożyczenia i zajmijcie się tym tuż po wylądowaniu w Prewezie.

Co zobaczyć w Epirze?

Odkrywanie tego niezwykłego rejonu Grecji zacznijcie od Prewezy. Miasto przyciąga pięknym portem z neoklasyczną zabudową i tawernami, w którym skosztujecie tradycyjnej greckiej kuchni. Warto także zobaczyć wenecką wieżę zegarową, fort św. Andrzeja, stare miasto z wąskimi uliczkami, bazar oraz dwa zamki: Pantokratora i św. Jerzego.

Następne na waszej liście zwiedzania powinno znaleźć się Nicopolis, czyli „miasto zwycięstwa” – to ruiny antycznego miasta założonego przez cesarza Oktawiana w 31 w. p.n.e, aby upamiętnić zwycięstwo Rzymian nad wojskami Antoniusza i Kleopatry w bitwie pod Akcjum. Na jego terenie mieście się teatr, ruiny łaźni i małe, ale ciekawe muzeum – Nekromanteion. Co ciekawe, w starożytności wierzono, że to właśnie tu znajduje się wejście do Hadesu i stąd wypływa mityczna rzeka Styks.

Odwiedźcie miasteczko Parga – to nadmorska miejscowość, która oferuje piękne plaże, imponujące krajobrazy, jak również intensywne życie nocne. Warto zobaczyć tu m.in. wenecki zamek, położony na skalistym wzgórzu, rozciąga się z niego zachwycający widok na okolicę.

epir
Foto: GIANNAKISPHOTO / yayimages.com
Foto: GIANNAKISPHOTO / yayimages.com
Foto: GIANNAKISPHOTO / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (między 2-9 miesięcy temu).

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny.

  • Na naszym forum znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »