Fly4free.pl

Tanie loty do Bostonu z Barcelony od 649 PLN

649 PLN
boston widok na miasto
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Atrakcyjne oferta przelotów za Wielką Wodę. Za bilety w dwie strony ze stolicy Katalonii do Bostonu zapłacicie od 649 PLN. Wszystkie dostępne terminy znajdziecie w przygotowanym kalendarzu.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

W najniższej cenie do Bostonu podróżujecie tylko z bagażem podręcznym, za ten nadawany do luku (rejestrowany) będziecie musieli dodatkowo zapłacić. Z Polski do stolicy Katalonii dolecicie na pokładach samolotów linii Norwegian (Warszawa), PLL LOT (Warszawa) Ryanair (Kraków, Warszawa Modlin) czy Wizz Air (Warszawa, Katowice).

West Broadway Quarters jest usytuowany w odległości 1 km od centrum wystawowego Boston Convention and Exhibition Center oraz 1,2 km od Szlaku Wolności. Obiekt oferuje komfortowo umeblowane pokoje z dostępem do wspólnej kuchni.

Zdecydujcie się na wypożyczenie samochodu i ruszcie w drogę. Z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o pojazd w trakcie wynajmu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
To moze jeszcze Australia z Singapuru jak już takie wrzuty dajecie?
tybul, 19 maja 2018, 23:37 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »