Fly4free.pl

Tanie loty do Irlandii Północnej. Bilety do Belfastu z Warszawy za 78 PLN

78 PLN
Irlandia północna wybrzeże
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jan Miko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Dawno niespotykana cena za przeloty ze stolicy kraju do Irlandii Północnej. Za bilety w dwie strony do Belfastu zapłacicie 78 PLN, a do ich rezerwacji niepotrzebne są żadne kluby zniżkowe.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Ten hotel sieci Ibis usytuowany jest w samym sercu Belfastu, 5 minut spacerem od centrum miasta. Wszystkie pokoje obejmują łazienkę z prysznicem lub wanną i wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi.

Grobla Olbrzymia, las znany z serialu „Gra o Tron” oraz piękne wybrzeże, to tylko niektóre miejsca które warto odwiedzić w Irlandii Północnej. Dlatego zachęcam Was do wypożyczenia samochodu na cały pobyt wraz z ubezpieczeniem icarhireinsurance.com, dzięki temu nie będziecie musieli się martwić o auto w czasie jazdy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »