Tanie loty do Barcelony z Warszawy 170 PLN
Dobra okazja na to, aby zarezerwować tanie loty do pełnej atrakcji Barcelony. Loty ze stolicy Polski, w drugiej połowie maja, dostępne są już za 170 PLN w obie strony.
W Barcelonie nie sposób się nudzić. Ilość atrakcji na miejscu potrafi przytłoczyć. Zaraz po wylądowaniu proponuję wam zaopatrzyć się w bilet T10 – 10-przejazdowy „karnet”, dzięki któremu wygodnie i oszczędnie będziecie mogli dostać się z lotniska do miasta (autobusem linii 46), a także łatwo przemieszczać się metrem po samej Barcelonie.
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair. Pensjonat Excellence znajduje się w centrum Barcelony. Od alei La Rambla, ulicy Portal de l’Àngel i placu Katalońskiego dzieli go zaledwie 100 metrów. Na gości czekają nowocześnie urządzone pokoje z klimatyzacją i bezpłatnym WiFi.
Marsa Alam od 2329 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Berlin)
Marrakesz od 2938 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Agadir od 2479 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?