Fly4free.pl

Tanie loty do Azji – Tajwan z Warszawy za 1525 PLN

Foto: Sean Pavone, Shutterstock.com
Okazja, by wybrać się do Azji w dobrej cenie. Dostępne terminy sprawdźcie w dołączonym kalendarzu. Lecąc na Tajwan nie jest wymagana wiza, w przeciwieństwie do innych azjatyckich krajów.

Jest to miejsce wyjątkowo ciekawe ze względu na liczne zabytki, nowoczesne metropolie i parki narodowe. Tajwan to góry, woda i niesamowite widoki. Gorące źródła, barwne świątynie i nocne markety. Na liście „must see” koniecznie zapiszcie takie miejsca jak starówka Tainan czy Park Narodowy Kenting położony nad samym Pacyfikiem, gdzie można zobaczyć zjawiskowe rafy koralowe. To również kulinarny raj dla smakoszy kuchni azjatyckiej.

LOTY

Kalendarz dostępnych terminów (listopad/grudzień):

tanie loty na Tajwan

W podróż do Azji macie możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego oraz rejestrowanego (nadawanego do luku bagażowego). W obie strony lecicie z przesiadkami na lotnisku w Pekinie.

NOCLEGI

Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to proponuję zatrzymać się w Ti Hwa Hotel. Obiekt ten oferuje znakomite zakwaterowanie i cieszy się dużą popularnością wśród podróżujących zarówno prywatnie, jak i służbowo. Odwiedzający miasto mają stąd świetny dostęp do wszystkich lokalnych atrakcji. Ze względu na dogodne położenie, obiekt ten zapewnia gościom łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji w mieście.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »