Fly4free.pl

Tanie loty do Danii – Aarhus z Gdańska za 57 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: balipadma, Shutterstock
(Aktualizacja) Skorzystajcie z obniżonych cen i wybierzcie się w krótką podróż do studenckiego miasteczka, jakim jest Aarhus. Dostępnych jest wiele terminów podróży.

Położone w środkowej Jutlandii Aarhus to drugie największe miasto Danii, a także ważny port, ośrodek akademicki oraz jedno z kulturalnych centrów kraju. Jeżeli lubicie skandynawskie klimaty warto rozważyć to miejsce jako kolejny cel podróży.

LOTY

Kalendarz dostępnych terminów:

Podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczającym wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. Pamiętajcie, że do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, a bilety dostępne są dla wszystkich.

Informacją o tanich lotach podzielił się czytelnik Damian, poprzez Facebooka. Dziękuje!

NOCLEGI

Przed wyjazdem rozejrzyjcie się za zakwaterowaniem, poniżej przygotowałem pełną listę obiektów w przykładowym terminie 2 – 5 listopada.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Miasteczko z prawie 270 tysiącami mieszkańców.
cypel, 21 sierpnia 2017, 14:57 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »