Tanie loty do Chicago z Drezna i Berlina od 1425 PLN, również na wakacje

Dobra cena za loty do Chicago z, oddalonych o nieco ponad 100 km od granicy Polski, Drezna i Berlina. Bilety w dwie strony kupicie od 1425 PLN. Podróże od maja do października, również na wakacje.

Przeloty na pokładzie KLM i Air France. W podróży do i z USA czeka nas przesiadka w Amsterdamie lub Paryżu.

Bilety kupimy na kayak.de, Momondo.pl lub Flipo.pl

KALENDARZ DOSTĘPNYCH TERMINÓW >>

Do USA zabierz ze sobą kartę walutową Fly4free w dolarach amerykańskich (USD). Dostępna jest ona na  kantor.fly4free.pl.

Przykładowa rezerwacja:

Z Drezna

DRSORD

Z Berlina

TXLORDTXL

Sprawdź inne superokazje 🔥
„Szalona Środa” od Rumunii po Kalifornię 😍🤭 Bilety od 331 PLN na wakacyjne i letnie podróże
Szalona Środa w PLL LOT 331 PLN

Sprawdź, aktualną listę z promocyjnymi kierunkami od PLL LOT

Wycieczka do Nowego Jorku za 2978 PLN 🗽😍 Loty i 6 nocy w hotelu ze śniadaniami ☕🥞
Nowy Jork z Berlina 2978 PLN

Nowy Jork, to miasto które warto zobaczyć chociaż raz w życiu!

Od neonów Tokio po palmy Hawajów 🌃🌴Podróż dookoła świata za 3567 PLN 🌏🤩
Tokio i Hawaje z Warszawy 3567 PLN

Od neonów Tokio po palmy Hawajów Podróż dookoła świata 🤩

Rejs na Bahamy i loty do Miami z Warszawy za 3157 PLN 🌤️👙✈️🛳️
Rejs na Bahamy z Warszawy 3157 PLN

Skuś się na leżing, plażing na Bahamach i relaks w Miami!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Karta w USD fly4free jest jak najbardziej konieczna. Polecam. A jak wyglada sprawa wiz do USA w tym roku ?
Adam, 1 stycznia 2016, 18:47 | odpowiedz
jak w latach poprzednich trzeba miec
m, 1 stycznia 2016, 18:55 | odpowiedz
Co do wizy to latwo dostac wystarczy ze masz stala pracae i cos Cie trzyma w polszy to dostaniesz :) Co do USA jak najbardziej polecam akurat w Chicago nie bylem ;)
lukaku, 1 stycznia 2016, 19:02 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Dzięki fly4free!
tejsza, 2 stycznia 2016, 1:34 | odpowiedz