Fly4free.pl

Chicago z Berlina za 1586 PLN (przelot + auto na 7 dni)

Ciekawa oferta od niemieckiego biura L'tur. Za przelot z Berlina do Chicago i z powrotem zapłacimy 1586 PLN. Dodatkowo w cenie jest samochód do naszej dyspozycji na cały okres pobytu w USA, czyli na 7 dni. Cena za osobę przy dwóch podróżujących osobach.

Przejdź na L’tur i skorzystaj z oferty >>

Bezpośredni przelot ze stolicy Niemiec do Wietrznego Miasta odbędziemy na pokładzie samolotu linii Air Berlin. Dostępne są wyloty w tym miesiącu. Przy wjeździe na teren USA wymagana jest wiza. Aby otrzymać samochód na lotnisku kierowca ma mieć skończone 25 lat, posiadać przy sobie prawo jazdy oraz kartę kredytową.

Tanich hoteli w USA szukaj na Hotel4free >>

Przykładowa rezerwacja:

ORDrezerwacja

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Warto wyrobić międzynarodowa prawo jazdy. Oczywiście nie ma problemu z polskim w wypozyczalni ale może zdarzyć się mało kumaty policjant na drodze. Ponieważ miałem już taki problem to zasięgnąłem informacji u kolegi z konsulatu. Problem jest w tym że prawo jazdy polskie jest dla nich nieczytelne - jeżeli już nie chcecie robić międzynarodowego to warto zaopatrzyć się w tłumaczenie. ale nie wiem co łatwiejsze.
marcowy, 5 lutego 2014, 12:19 | odpowiedz
nie jest to warunek konieczny. również podróżowałem po stanach, parę razy przyłapany przez policję. za każdym razem prawo jazdy międzynarodowe nie było potrzebne, mimo ze je dawałem w pierwszej kolejności. najważniejszy jest paszport, dopiero prawko. sytuacja ta dotyczy na pewno stanów: NY, NJ, FL, SC, NC i DC :)
kick, 5 lutego 2014, 14:00 | odpowiedz
Prawda jest taka, że Polskie Międzynarodowe Prawo Jazdy jest dla amerykańskiego Policjanta, czymś zbędnym, czymś czym jak to ktoś kiedyś powiedział "ewentualnie sobie du** podetrze nic poza tym". Byłem w Stanach, kontakt z Policją również miałem i w 100% wystarczające jest normalne polskie Prawo Jazdy + ewentualnie paszport o który mają prawo Cię poprosić w każdym momencie.!
like, 5 lutego 2014, 15:43 | odpowiedz
marcowyWarto wyrobić międzynarodowa prawo jazdy. Oczywiście nie ma problemu z polskim w wypozyczalni ale może zdarzyć się mało kumaty policjant na drodze. Ponieważ miałem już taki problem to zasięgnąłem informacji u kolegi z konsulatu. Problem jest w tym że prawo jazdy polskie jest dla nich nieczytelne – jeżeli już nie chcecie robić międzynarodowego to warto zaopatrzyć się w tłumaczenie. ale nie wiem co łatwiejsze.
Nie do końca się zgadzam, byłem w stanach z międzynarodowym, i ogólnie rzecz biorąc międzynarodowe prawo jazdy średnio kogokolwiek interesowało. Natomiast przez 6 miesięcy pobytu w Stanach nie wyrabiałem sobie lokalnego, kilka razy zostałem zatrzymany przez policję i nigdy nikt nie miał z tym problemów. Co więcej skontaktowałem się z lokalnym ubezpieczycielem mojego samochodu i powiedział mi że nie ma problemy żeby tutaj jeździć z Polskim przez 6 miesięcy, policja nie ma prawa mieć jakiekolwiek problemy. Aczkolwiek w innych stanach może to wyglądać trochę inaczej (ja mówię o Illinois właśnie, Chicago)
Ponczek, 5 lutego 2014, 18:00 | odpowiedz
Trochę się zamotałem tutaj post po edycji, proszę o usunięcie wcześniejszego. Nie do końca się zgadzam, byłem w stanach z międzynarodowym prawem jazdy, i ogólnie rzecz biorąc międzynarodowe prawo jazdy średnio kogokolwiek interesowało. Natomiast podczas innego pobytu w stanach przez 6 miesięcy nie wyrabiałem sobie lokalnego prawa jazdy, kilka razy zostałem zatrzymany przez policję i nigdy nikt nie miał problemów z Polskim prawem jazdy. Co więcej skontaktowałem się z lokalnym ubezpieczycielem mojego samochodu i powiedział mi że zgodnie z prawem przez 6 miesięcy można jeździć legalnie z polskim prawkiem. Aczkolwiek w innych stanach może to wyglądać trochę inaczej (ja mówię o Illinois właśnie, Chicago)
Ponczek, 5 lutego 2014, 18:03 | odpowiedz
Pewnie coś mnie ominęło, ale jak 754 euro, cena jaką widzę na screenie, jest przeliczone na 1586zł?
dad, 5 lutego 2014, 20:32 | odpowiedz
dadPewnie coś mnie ominęło, ale jak 754 euro, cena jaką widzę na screenie, jest przeliczone na 1586zł?
Już wiem, są wybrane dwie osoby, sorry za zamotanie.
dad, 5 lutego 2014, 20:35 | odpowiedz
Potwierdzam: na Florydzie w listopadzie 2013 w wypożyczalniach wystarczało polskie prawo jazdy i karta kredytowa. Miedzynarodowe oglądali z zaciekawieniem ale od razu oddawali. Może zbyt off-topic:jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu w wypozyczalniach? (koszt ok. 25-30 USD dziennie, ciekawe czy ujęty w tej promocji) Raz pytałem jaką kartą musiałbym płacić aby nie doliczno mi ubezpieczenia i nie uzyskałem odpowiedzi.
festiva, 5 lutego 2014, 22:48 | odpowiedz
dadPewnie coś mnie ominęło, ale jak 754 euro, cena jaką widzę na screenie, jest przeliczone na 1586zł?
Opisuję tylko sytuację z jakim miałem przypadek. Popełniłem drobne wykroczenie drogowe i trep w jersey City chciał mnie ciągnąć na komisariat ponieważ, jak twierdził, nie jest w stanie przeczytać prawa jazdy ( faktem jest że opisy rubryk są po polsku). Nie podważał ważności prawa jazdy ale żądał tłumaczenia. oczywiście nie miał racji ale spróbój to wytłumaczyć jakiemus redneckowi w Luizjanie.
marcowy, 7 lutego 2014, 15:31 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »