Przeloty do Oslo (Rygge) z Łodzi i Szczecina za 29 PLN
Bardzo tanie przeloty do Skandynawii znalezione w systemie rezerwacyjnym Ryanaira. Oslo (Rygge) z Łodzi i Szczecina za świetne 29 PLN w dwie strony. Możliwe wyloty na przedłużony weekend od piątku do poniedziałku (ze Szczecina). Tanie loty do Norwegii znalezione na SamolotemTaniej.pl.
Należy pamiętać, że bilety w Ryanair dostępne są dla wszystkich, a w podróż możemy zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. Bilety lotnicze zarezerwujecie na stronie przewoźnika Ryanair.com
Najtańszych noclegów w Skandynawii szukaj korzystając z naszej multiwyszukiwarki Hotel4free.pl.
Szczecin – Oslo (Rygge) za 14.50 PLN:
5, 8, 12, 19, 22 czerwca,
Oslo (Rygge) – Szczecin za 14.50 PLN:
19, 22, 29 czerwca.
Przykładowa rezerwacja:

Jeden dostępny termin z Łodzi:

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?