Fly4free.pl

Tanie bezpośrednie loty do Dubaju z Katowic za 421 PLN

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Photobac, Shutterstock
Podczas trwającej obniżki cen, wyszukałem dla Was tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Za bilety z Katowic do Dubaju i z powrotem zapłacicie tytułowe 421 PLN. Oferta dla lubiących planować wyjazdy z wyprzedzeniem.

Dubaj to niezliczone atrakcje. W mieście możecie pojeździć na nartach na krytym stoku w Mall of the Emirates lub na łyżwach w Dubai Mall. W tym drugim znajdziecie także ogromne akwarium z tysiącami ryb, a przed stoi najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa, z tarasem widokowym znajdującym się na 124 piętrze. W dzień możecie wypocząć na jednej z wielu publicznych plaż. Jedna z najbardziej popularnych znajduje się przy hotelu Burdż al-Arab, natomiast wieczorem polecam Wam udać się pod Dubai Mall na pokaz tańczących fontann lub na spacer po słynnej Marinie.

LOTY

Kliknij i zarezerwuj loty w terminie 29 maja – 2 czerwca:

Kliknij i zarezerwuj loty w terminie 2 – 5 czerwca:

Kliknij i zarezerwuj loty w terminie 2 – 9 czerwca:

Przykładowa rezerwacje:

W tytułowej cenie podróżują osoby posiadające wykupione Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że bez dodatkowych kosztów lecicie tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

W Dubaju polecam Wam zakwaterowanie w 4* Hilton Garden Inn Dubai Al Mina z codziennymi śniadaniami za 186 PLN/pokój za noc.

Przykładowa rezerwacja:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Ramadan 16/05/18- 14/06/18 ?
halczyn, 11 września 2017, 15:58 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »