Fly4free.pl

Święta Bożego Narodzenia na Costa Brava za 625 PLN. Loty z Krakowa + 7 noclegów na miejscu

Foto: holbox, Shutterstock
(Aktualizacja) Mam dla Was ofertę 7-dniowego pobytu na hiszpańskim wybrzeżu w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Bilety na przeloty w dwie strony oraz zakwaterowanie na miejscu dostępne są za tytułowe 625 PLN.

Costa Brava, zwana Dzikim Wybrzeżem rozciąga się na północno-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii na nieco ponad 200 km odcinku. To typowo turystyczne miejsce z niezliczoną ilością zatoczek oraz plaż oznaczonymi m.in. „Błękitną Flagą” – międzynarodowym certyfikatem przyznawanym kąpieliskom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa, dostępności i informacji. Do najpopularniejszych miejscowości należą: Tossa de Mar, Lloret de Mar, Santa Susana, Malgrat de Mar i Calella. Przez cztery ostanie przejeżdża hiszpańska kolej, którą możecie za naprawdę niewielkie pieniądze dojechać do stolicy Katalonii – Barcelony. Malowniczą trasę ciągnącą się tuż przy samym morzu, można spokojnie zaliczyć do jednej z atrakcji regionu.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 1249 PLN/2 osoby (624.5 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja przelotu dwóch osób:

Ryanair z Krakowa do Girony

Każdy z podróżnych wybierający się na wybrzeże Costa Brava bez dodatkowych kosztów może zabrać ze sobą aż dwie sztuki bagażu podręcznego o wymiarach: 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. Ponadto do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, gdyż bilety w tytułowej cenie dostępne są dla wszystkich.

NOCLEGI

Na hiszpańskim wybrzeżu polecam Wam zakwaterowanie w Hostal Ribas. Za pobyt dwóch osób w terminie 19 – 26 grudnia zapłacicie 1093 PLN. Obiekt jest położony 1 minutę spacerem od plaży.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób:

noclegi w lloret de mar

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »