Fly4free.pl

Tajwan na tygodniową wycieczkę za 1925 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

1925 PLN
Panorama Tajpej
Foto: KabirK / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Spragnieni przygody? Skorzystajcie z trwającej właśnie promocji w Air France i jeszcze w tym roku wybierzcie się w podróż do Azji.

Na wycieczkę wybierzecie się na początku grudnia. Do Tajpej polecicie na pokładzie linii Air France z krótkimi (3:30h i 1:30h) przesiadkami w Paryżu. W promocyjnych cenach dostępne są również loty z innych polskich miast, cena całego pakietu może jednak różnić się w tym wypadku od tytułowego 1925 PLN/osoba.

Termin podróży: 2(3) – 10(11) grudnia
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Jako miejsce noclegów polecam wybrać 3* hotel Xinshe – Zhengyi. W cenę zakwaterowania wliczono także codzienne śniadania.

Hotel887 PLN

W Tajpej zatrzymajcie się w 3* hotelu Xinshe – Zhengyi.

Tajwan hotel

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów

Tajwan - co zobaczyć?

Tajwan nie znajdował się dotąd u szczytów waszej podróżniczej listy? Czas to zmienić! Na wyspie znajdziecie wiele ciekawych miejsc do zobaczenia: Tajpej – stolicę, będącą miksem tradycji i nowoczesności. Taroko National Park – jeden z prawdziwych cudów natury, porośnięty lasem tropikalnym Park Narodowy Yangmingshan, czy też jedną z wielu świątyń (wyspa jest bardzo zróżnicowana pod względem religijnym).

Również smakosze znajdą tam coś dla siebie, zwłaszcza na jednym z nocnych targowisk, znajdujących się w każdym większym ośrodku miejskim.

Widok zatoki
Foto: f11photo / Shutterstock
Świątynia w Tajpej
Foto: Botond Horvath / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W podróż wybierzecie się tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 35 x 25 cm i wadze do 10 kg. Dodatkowo będziecie mogli zabrać ze sobą torebkę damską, torbę męską lub laptopa (40 x 30 x 15 cm).

  • Grudzień to dobry okres na wizytę na Tajwanie. Na miejscu możecie spodziewać się temperatur rzędu 16 – 20 stopni Celsjusza. Z dużą dozą prawdopodobieństwa pojawią się również przelotne opady deszczu.

  • Nie chcecie tracić pieniędzy na przewalutowaniach? W podróż na Tajwan zabierzcie ze sobą wielowalutową kartę Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Porady na temat podróży na Tajwan możecie znaleźć również na naszym forum.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »