Fly4free.pl

Tygodniowy pobyt na Tajwanie za 2076 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

2076 PLN
Oferta wyprzedana
Tajpej
Foto: NH / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Tajwan to góry, woda i niesamowite widoki. Jest to miejsce wyjątkowo ciekawe ze względu na liczne zabytki, nowoczesne metropolie i parki narodowe.

Proponowany przeze mnie termin podróży to 13(14) – 21 listopada. W tytułowej cenie otrzymacie loty liniami lotniczymi Air China z bagażem rejestrowanym za 3096 PLN/2 osoby, a także zakwaterowanie w hotelu za 1055 PLN/2 osoby. W listopadzie w mieście pogoda powinna pozwolić na swobodne zwiedzanie. Po Tajpej najlepiej przemieszczać się metrem.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Na Tajwanie proponuję wam zakwaterowanie w hotelu O2 M12, który znajduje się w odległości 400 metrów od Taipei Film House. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mogli korzystać z WiFi. Gustownie urządzone, klimatyzowane pokoje dysponują telewizorem LCD, garderobą oraz czajnikiem elektrycznym. W prywatnej łazience znajduje się suszarka do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. Wybierając z listy pośrednika Agoda za 7 noclegów zapłacicie 1028 PLN/2 osoby.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »