Fly4free.pl

Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3859 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Day2505 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Możesz pozwolić sobie na dłuższy wyjazd? Wykorzystaj dogodnie wypadającą tegoroczną majówkę i ruszaj na najsłynniejszą tajską wyspę. Phuket to egzotyka w łatwy, przyjemny i przystępny sposób.

Wycieczkę zaplanowałem w terminie 22(23) kwietnia – 22(24) maja. Na Phuket polecisz z Warszawy linią Air China z przesiadką w Pekinie. Dłuższą z nich (w drodze powrotnej) możesz wykorzystać na szybkie zwiedzenie miasta lub nawet wyprawę na Wielki Mur!

Na miesięczny pobyt wybrałem zakwaterowanie w 4* hotelu The Crib Patong. Znajduje się on w pobliżu najpopularniejszej plaży na wyspie i oferuje zakwaterowanie w przestronnych pokojach z wydzielonym miejscem do pracy z laptopem oraz odkryty basen.

Termin podróży: kwiecień – maj
Linia lotnicza: Air China
Bagaż: podręczny (55 x 40 x 20 cm) i rejestrowany (do 23 kg)
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 3859 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 5131 PLN/2 osoby

Warszawa – Phuket – Warszawa >>

Hotel 2586 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu The Crib Patong na gości czekają przestronnie urządzone pokoje z balkonem i klimatyzacją. Na dachu budynku znajduje się basen z panoramicznym widokiem na okolicę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Phuket
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2462 PLN
  • Liczba ofert348
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu5 g. później
  • Walutabaht (THB)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Phuket
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Co za bzdury wypisujecie? Jakie krótkie zwiedzanie Chin? Wiza 24 czy 144 jest w teorii a w rzeczywistości pogranicznicy nie wypuszczą cię. Miałem wykupiony hotel bo przesiadka była dłuższa, pokazałem im rezerwacje od linii lotniczych - nie interesowało go to. Przede mna była rodzina z małym dzieckiem i sytuacja identyczna
Robert, 20 marca 2024, 9:39 | odpowiedz
Ostateczna decyzja oczywiście należ do urzędnika. Polecam natomiast lekturę dedykowanego wątku na naszym forum (link w tekście), gdzie inni podróżnicy dzielą się swoimi doświadczeniami ze swoich przesiadek - otrzymanie wizy tranzytowej jest jak najbardziej możliwe.
Rafał Waśko, 20 marca 2024, 9:44 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »