15.03.2015
Tajlandia (Bangkok) z Warszawy za 1730 PLN
Dobra oferta od Ukraine International Airlines na przeloty z Warszawy do Tajlandii za 1730 PLN. Do Bangkoku podróżujemy z przesiadką na lotnisku w Kijowie.
Bilety w tytułowej cenie na Flipo lub na Flugladen.de.
Dużo dostępnych terminów aż do listopada. Wszystkie daty łatwo znajdziecie pod tym linkiem >>
Tajlandia. Przydatne informacje prosto z forum >>
W cenę biletu wliczony jest bagaż rejestrowany (bagaż nadawany do luku bagażowego) do 23kg.
Tanie noclegi w Tajlandii znajdziecie i zarezerwujecie korzystając z naszej mulitywszukiwarki noclegów dostępnej na Hotel4Free.pl >>
Przykładowa rezerwacja:
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 31 sierpnia za 29,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Hubert Olender Autor artykułu
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Kto się odważy?
O jakiej odwadze piszesz? Na czym miałaby ona polegać? Z chęcią polece, zagwarantuj mi tylko urlop w mojej firmie w tym czasie i jestem do dyspozycji :)
Jak mi kupisz bilet to ja!!!!
Ja się odważyłem w listopadzie i zyje :) Wybieram się ponownie tylko w lutym 2016 i jak będą dobre ceny to ponownie mogę lecieć z nimi
Przestańcie panikować z tą Ukrainą. Ludzie latają przez Kijów i nic się nie dzieje. Sam zamierzam lecieć UIA na tej trasie pod koniec roku
To na tej samej zasadzie jak ktoś tu pytał, czy bezpiecznie jechać do Maroka, bo "dżihadyści". Ale to jest tak jak całą wiedzę o świecie się bierze z TVN24...
Ja byłam w listopadzie a bilety kupiłam pół roku wcześniej i też straszyli , że linie padną. A poleciałam i wróciłam i dalej latają. Co prawda serwis masakryczny ale jak jest dobra cena to warto się przemęczyć.
NIE POLECAM UIA
Mieli Promocję na swojej stronie na 22% zniżki na zakupione bilety na drugi lot
Wybrałem trasę Warszawa-Stanbuł jako pierwszy..zapłaciłem pieniądze
pózniej zalogowałem się i wybrałem trasę Warszawa-Bangkok .Miałem otrzymać zniżkę 22%.Okazało się że zniżka to ,,fikcja,,.
Walczyłem z nimi kilka miesięcy .Oparło się nawet o Ambasadora z Wrocławia.
Nic nie dało .Tysiące skanów oraz Pint Screnn wysłałem.
Zrezygnowałem z wylotu Warszawa-Stanbuł.
Zabrali mi 850 pln.
Trzeba ich nazwać po imieniu tzn.złodzieje
NIE POLECAM NIKOMU TEJ LINI LOTNICZEJ.
Jeżeli oszukują to nie należy im wierzyć.
Tak samo mówili pasażerowie zestrzelonego Boeinga 777 malezyjskich linii...tylko głupi ryzykuje niepotrzebnie, lepiej dorzucić 100 pln i polecieć z Pragi Emirates (była taka oferta na kwiecień).
Prędzej z ruskimi polecę niż z banderowcami UPA!!!
Cena bez szału, a do tego przez Ukrainę ten lot.
Nie warto. W regularnych promocjach Qatar i Emirates kupisz za ok. 1900, ze znacznie lepszym serwisem. Poza tym na wschodzie Ukrainy trwa regularna wojna i nigdy nie wiadomo, kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach któraś ze stron znowu postanowi zagrać kosztem życia kilkuset niewinnych osób. Nie jesteś w stanie przewidzieć, co będzie za kilka miesięcy. Może wojna się skończy, a może dotrze kilkaset kilometrów dalej.
