Fly4free.pl

Jak otrzymać 300 PLN i jednocześnie wspomóc Szlachetną Paczkę? Sprawdźcie promocję BNP Paribas

300 PLN
Mapa
Foto: Konstantin Aksenov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Solidny zastrzyk finansowy… a dodatkowo możliwość wsparcia jednego z projektów społecznych, którego celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej? Można to pogodzić – sprawdźcie w jaki sposób!

Niektórzy twierdzą, że pełnię człowieczeństwa osiąga się wtedy, gdy jest się gotowym do pomagania innym ludziom. Okazuje się, że pomoc można nieść na różne sposoby – a jeden z nich niesie ze sobą pewien „bonus”, w postaci dodatkowych środków, które mogą zasilić naszą świnkę-skarbonkę. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą specjaliści od bankowości. Jesteście zainteresowani?

Zarejestrujcie się do akcji i odbierzcie 300 PLN >>

Banner
Foto: BNP Paribas

Promocja skierowana jest do nowych klientów BNP Paribas. Czy jesteście takim klientem? Wystarczy, że w ciągu ostatnich 15 miesięcy nie posiadaliście konta osobistego w BNP Paribas.

Dodatkowo, mamy dobrą wiadomość dla osób, które posiadają inne produkty tego banku, na przykład kartę kredytową Mastercard WIZZ Air Polska – nie jest to przeszkodą, aby wziąć udział w tej promocji!

Zarejestrujcie się do akcji i odbierzcie 300 PLN >>

Warunki do zdobycia nagrody

Jak możecie otrzymać bonus i (ewentualnie) pomóc potrzebującym? Zacznijcie od zarejestrowania się na stronie >>, która jest dedykowana tej promocji – i złóżcie wniosek o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej.

Pamiętajcie o tym, że rejestracji należy dokonać do 16.11.2020 r., a w dobie pandemii COVID-19 możecie zrobić to prosto i bezpiecznie, wykorzystując aplikację GOmobile. Dla lubiących inne rozwiązania, BNP Paribas umożliwia alternatywny sposób: otworzenie konta przez internet i podpisanie umowy za pomocą SMSa.

Zarejestrujcie się do akcji i odbierzcie 300 PLN >>

Jak odebrać nagrodę i/lub przekazać darowiznę na Szlachetną Paczkę?

Pomagacie i zarabiacie? To możliwe! Wystarczy po prostu zastanowić się, czy chcecie przekazać na Szlachetną Paczkę całość ewentualnego bonusu od banku BNP Paribas (300 PLN), czy może macie ochotę dodatkowo otrzymać 300 PLN. Warunki?

  • jeżeli chcecie przekazać pełną darowiznę (300 PLN), wystarczy zapewnić do 4 grudnia 2020 r. wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 PLN. Nie musicie nic więcej robić!
  • jeżeli chcecie otrzymać nagrodę (300 PLN) bez przekazywania dodatkowych funduszy na Szlachetną Paczkę, powinniście wykonać w grudniu 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej BNP Paribas oraz dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł . Dodatkowo powinniście w styczniu 2021 r. wykonać min. 5 transakcji BLIK oraz otrzymać wpływ na łączną kwotę min. 1000 PLN.

Gorąco zachęcamy jednak do wykonania swoistego „2 w 1”, czyli jednoczesnego otrzymania bonusu 300 PLN od banku oraz przekazania dodatkowych 300 PLN na szczytny cel. Jak to zrobić? Oto warunki:

Pamiętajcie, że bank oferuje opisany przez nas bonus dla pierwszych 3000 klientów, którzy zdecydują się na rejestrację. Warto się pospieszyć i zarejestrować swój udział w promocji >>

Interesują was wszystkie szczegóły akcji? Pełen regulamin promocji „Szlachetna Paczka z BNP Paribas” znajdziecie >> pod tym linkiem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »