Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: Europa od 459 PLN, Azja od 669 PLN, USA za 2197 PLN. Loty z Warszawy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
459 PLN
Oferta wyprzedana
PLL LOT
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tomasz Warszewski / ShutterStock
W poświątecznej odsłonie akcji od PLL LOT masz możliwość zarezerwowania przelotów na Bałkany, do państwa znajdującego się na pograniczu Europy i Azji, do miasta leżącego nad Morzem Kaspijskim oraz za wielką wodę.

Do Albanii (Tirana), Armenii (Erywań), Azerbejdżanu (Baku), Chorwacji (Dubrownik, Split), Grecji (Ateny), Serbii (Belgrad) oraz Stanów Zjednoczonych (Chicago) podróżować będziesz z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w okresie sierpień – grudzień. Na każdej trasie polecisz bezpośrednio PLL LOT z bagażem podręcznym.

Możliwe są także loty z portów regionalnych (Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Wrocław). Pamiętaj, że odbędą się one z przesiadką w Warszawie, a cena może się różnić od tej dotyczącej lotów ze stolicy.

Termin podróży: sierpień – grudzień
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny (o wymiarach 55x40x23 cm) + przedmiot osobisty

Hotel

W Atenach rekomenduję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w hotelu New Amaryllis, który znajduje się w centrum miasta. 

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej zapłacisz za pobyt w 3* hotelu Elior, który mieście się w Tiranie, w odległości 700 metrów od Placu Skanderbeg. W cenie zapewnione będziesz miał codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Chicago postaw na zakwaterowanie w 3* hotelu Best Western River North z tarasem widokowym na dachu oraz z krytym basenem. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »