Fly4free.pl

Wiosenna Szalona Środa: europejskie wojaże z PLL LOT z Warszawy od 427 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
427 PLN
Oferta nieaktualna
PLL LOT
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Konwicki Marcin / ShutterStock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Z okazji zbliżającej się wiosny i świąt wielkanocnych nasz narodowy przewoźnik udostępnił pulę atrakcyjnych biletów na 19 europejskich trasach, w ramach cyklicznej oferty, czyli „Szalonej Środy”. Od ciebie zależy, dokąd i na jak długo się wybierzesz. Życzę miłego „polowania”.

Do Anglii (Londyn), Austrii (Wiedeń), Belgii (Bruksela), Danii (Billund, Kopenhaga), Francji (Paryż), Holandii (Amsterdam), Luksemburga, Niemiec (Berlin, Düsseldorf, Hamburg, Frankfurt, Monachium, Stuttgart), Norwegii (Oslo), Szwajcarii (Genewa, Zurich) oraz Szwecji (Göteborg, Sztokholm) podróżować będziesz z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina pomiędzy 22 marca a 9 kwietnia. Na każdej trasie polecisz PLL LOT z bagażem podręcznym.

Możliwe są także loty z portów regionalnych (GdańskKatowiceKrakówPoznańRzeszówWrocław), ale w takim przypadku musisz liczyć się z przesiadką w Warszawie oraz tym, że cena może się nieco różnić od tej, gdybyś leciał ze stolicy Polski.

Termin podróży: marzec – kwiecień
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny (o wymiarach 55x40x23 cm) + przedmiot osobisty

Hotel od 714 PLN/2 osoby/noc

W Londynie postaw na zakwaterowanie w 3* hotelu Point A Hotel London Westminster, który znajduje się w odległości 700 metrów od diabelskiego młyna London Eye oraz 900 metrów od Pałacu Westminsterskiego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Amsterdamie zatrzymaj się w 3* hotelu WestCord Art. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »