Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: loty na 14 europejskich trasach z Warszawy od 461 PLN. Także na wakacje

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
461 PLN
Oferta nieaktualna
PLL LOT
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Grand Warszawski / ShutterStock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Od dziś aż do piątku masz możliwość zarezerwowania przelotów w „promocyjnych cenach” od PLL LOT, które dostępne są wielu europejskich trasach w ramach cyklicznej oferty „Szalona Środa”. Dostępnych jest wiele terminów, także w trakcie letniej przerwy w nauce!

Do Anglii (Londyn), Austrii (Wiedeń), Belgii (Bruksela), Danii (Billund, Kopenhaga), Francji (Paryż), Holandii (Amsterdam), Niemiec (Berlin, Dusseldorf, Frankfurt, Monachium), Norwegii (Oslo) oraz Szwecji (Goteborg, Sztokholm) podróżować będziesz z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w okresie czerwiec – wrzesień. Na każdej trasie polecisz bezpośrednio PLL LOT z bagażem podręcznym.

Termin podróży: 15 czerwca – 15 września
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny (o wymiarach 55x40x23 cm) + przedmiot osobisty

Hotel od 266 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Anglii polecam noclegi w hotelu ibis budget London Bromley Town Centre, który znajduje się nieopodal Tower Bridge. Na terenie całego obiektu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Amsterdamie postaw na zakwaterowanie w 4* hotelu Xo Hotels Blue Tower, który znajduje się w sąsiedztwie przystanku autobusowego i tramwajowego Bos en Lommerplein.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »