Sylwester we Lwowie: tanie loty z 3 polskich miast od 145 PLN
Lwów to prawdopodobnie najpiękniejsze miasto na Ukrainie, które fascynuje przyjezdnych interesującą historią, zjawiskową architekturą i bogatym życiem nocnym. To idealne miejsce do spędzenia sylwestrowej nocy i przywitania nowego roku!
Do Lwowa wybierzecie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Na Ukrainę możecie polecieć z Katowic, Gdańska i Warszawy. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club – pozostali chętni zapłacą nieco więcej. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.
Termin podróży: sylwester
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Hotelod 150 PLN/pokój
We Lwowie polecam zakwaterowanie w 3* Discovery Hotel, który położony jest blisko centrum miasta. W pokojach znajduje się biurko, telewizor oraz łazienka.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluMacie ochotę zaszaleć w sylwestra? Postawcie na pobyt w 4* Taurus City Hotel. W cenę noclegów wliczone są śniadania.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluCo zobaczyć we Lwowie?
Zwiedzanie Lwowa warto zacząć od pięknego starego miasta, gdzie znajduje się klasycystyczny budynek ratusza. Z jego szczytu będziecie mogli podziwiać niezwykłą panoramę okolicy. Na rogach rynku mieszczą się cztery fontanny z rzeźbami Neptuna, Diany, Adonisa i Amfitryty.
Jedną z najbardziej charakterystycznych atrakcji w mieście jest Opera Lwowska, zaprojektowana przez polskiego architekta Zygmunta Gorgolewskiego. Możecie wybrać się na spektakl lub zwiedzić wnętrze budynku, np. elegancką Salę Lustrzaną.
Sylwestrową noc proponuję spędzić w jednym z tradycyjnych barów i restauracji w sercu Lwowa. Polecam postawić na znaną piwiarnię, np. Kumpel. Natomiast nowy rok przywitajcie z innymi mieszkańcami miasta przy drzewku świątecznym przed operą.
Bodrum od 2670 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Kusadasi od 2103 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Peloponez od 2861 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?