Fly4free.pl

Sylwester w Norwegii od 278 PLN (loty z Gdańska do Haugesund + 4 noclegi)

Zima północ
Foto: Dan Gutu, Shutterstock
W dalszym ciągu szukacie inspiracji na tegorocznego Sylwestra? Proponuję spędzić go na północy, gdzie widoki i zimowa atmosfera z pewnością nie zawiodą.

Haugesund to norweskie miasto leżące w regionie Rogaland. Znajdziecie tutaj m.in. takie atrakcje turystyczne jak: Steinsfjellet czy Nordvegen History Centre – Experience Norway’s Birthplace. Ponadto w tym samym regionie znajduje się słynna półka skalna – Pulpit Rock. Na miejscu na pewno nie zabraknie spektakularnych widoków.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 4 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 1112,80 PLN/4 osoby (278,20 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja dla 4 osób:

Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg. Najtańsze bilety zakupią członkowie Wizz Discount Club korzystając z trwającej promocji.

NOCLEGI

Na miejscu proponuję wynajęcie apartamentu w korzystnej cenie 804 PLN/4 noce/4 osoby. Obiekt posiada dobre opinie dotychczasowych gości.

Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierz 100 PLN rabatu do wykorzystania przy wynajmie obiektu w Norwegii >>

Norwegia apartament1Norwegia apartament2

Osobom szukającym większego komfortu polecam noclegi w 4* Radisson Blu Hotel, Haugesund za 2339 PLN/4 noce/4 osoby (584,75 PLN/osoba). W takim przypadku cały pakiet (wraz z lotami) będzie Was kosztował 662 PLN/osoba.

AUTO

Samochód pozwoli szybko dostać się do miejsca zakwaterowania, a następnie swobodnie przemieszczać się po okolicy:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »