Fly4free.pl

Świąteczno-noworoczna pula biletów od 1 PLN w PolskiBus.com

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PolskiBus.com
Świąteczno-noworoczna pula tanich biletów zawitała do Polskiego Busa. Już od teraz możecie rezerwować podróże od 1 PLN + 1 PLN opłaty za rezerwację w grudniu oraz na początku stycznia.

Rezerwacje na stronie polskibus.com Przewoźnik obsługuje 17 tras, docierając do 27 polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Krynicy-Zdrój, Leszna, Lublina, Łodzi, Mławy, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Tarnów, Torunia, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zakopanego.

Czerwone autokary z logo bociana docierają również do 8 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysława, Brno, Budapeszt, Donovaly, Praga oraz Wiedeń.

Przykładowe rezerwacje:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Dzięki !!!
str84peter, 13 września 2017, 8:47 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Dzięki za szybką informację! Trzeba się spieszyć bo, z tego co widzę, to jest tylko po 1 bilecie za złotówkę na każdej trasie.
qwesn, 13 września 2017, 10:06 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Czekałem na nowy kalendarz KRK-WAW 2PLN BUD-KRK 2PLN
marcin.krakow, 13 września 2017, 10:18 | odpowiedz
Avatar użytkownika
qwesn Dzięki za szybką informację! Trzeba się spieszyć bo, z tego co widzę, to jest tylko po 1 bilecie za złotówkę na każdej trasie.
Zawsze tak bylo. Tylko jeden bilet za 1zl.
str84peter, 13 września 2017, 10:41 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »