Św. Trzech Króli w Andaluzji za 558 PLN. Loty (piątek-niedziela) do Malagi z Katowic i noclegi w 4* hotelu
Do Malagi udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w terminie 5-7 stycznia (piątek-niedziela). W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.
Na miejscu zatrzymasz się w 4* hotelu Moon Dreams, który znajduje się w miejscowości Torremolinos. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Montemar Alto) dojedziesz pociągiem C1.
Termin podróży: 5 – 7 stycznia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 558 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Podróż 660 PLN/2 osoby
Katowice – Malaga – Katowice »
Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 420 PLN/osoba (loty w dwie strony).
Hotel 455 PLN/2 osoby/2 noce
Na wybrzeżu Costa del Sol proponuję ci noclegi w 4* hotelu Moon Dreams. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz minibar. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.
Samochód 53 PLN/2 dni
Co powiesz na całodzienną wycieczkę na Gibraltar? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie. Mając do swojej dyspozycji auto, szybko i wygodnie dojedziesz do tego brytyjskiego terytorium zamorskiego.
Ayia Napa od 1745 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Radom)
Costa Brava od 2287 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Kreta Wschodnia od 2486 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?