Fly4free.pl

Supertani lot do Wietnamu z Warszawy za 399 PLN. Bilet w jedną stronę!

399 PLN
Wietnam rowery
Foto: Sean Hsu / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzycie o podróży do Wietnamu, po Azji lub dookoła świata? Właśnie w tej chwili nadarza się okazja by zacząć realizować swój plan. Przelot ze stolicy Polski do Azji Połduniowo-wschodniej dostępny jest w cenie wręcz niewyobrażalnej!

Oferta dotyczy lotu tylko i wyłącznie w jedną stronę. Odcinek ten możecie wykorzystać przy planowaniu autorskiej podróży po regionie lub gdzie sobie wymarzycie. Niewątpliwie sporym autem jest to, że do Ho Chi Minh podróżujecie na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner. Niestety na chwilę obecną próżno szukać równie super taniego powrotu z Azji do Europy. Najtaniej co udało mi się znaleźć loty z Singapuru do Aten za 893 PLN lub Berlina za 1106 PLN oraz podróż z Bangkoku także do Berlina w cenie 1427 PLN. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia dostania się tam z Wietnamu. Najlepiej, jeśli skorzystacie z ofert linii AirAsia, JetStar czy Scoot Airlines.

UWAGA! Obywatele planujący odwiedzić Wietnam zobowiązani są do posiadania ważnej wizy uprawniającej do wjazdu na terytorium tego kraju. Aby wiza mogła być wydana, paszport obywatela RP musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy po planowanej dacie opuszczenia terytorium Wietnamu.
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są przez biuro podróży Rainbow.

Wietnam nie jest drogi, więc nie zbankrutujecie rezerwując noclegi. Także w Ho Chi Minh ceny są bardzo atrakcyjne. Najtańsze oferty zaczynają się już od 32 PLN/pokój za noc.

Na koniec, dziękujemy czytelniczce Koala22, która poinformowała nas o ultratanich lotach do Wietnamu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Nie taka znowu niewyobrażalna ta cena, w jedną stronę były już bilety i po 199 zł, a w obie po 499 :)
polus, 20 lutego 2019, 18:11 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »