Fly4free.pl

Super tanie loty z Ryanair: Dania, Niemcy, Norwegia Szwecja, Ukraina oraz krajówki za 19 PLN w jedną stronę

38 PLN
Oferta nieaktualna
Samolot Ryanair
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tobias Arhelger / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ryanair znowu rozpieszcza nas świetnymi cenami biletów! Szybka wycieczka nad Morze Czarne? City break w Berlinie? Tanie loty krajowe? Wszystko to czeka na was – do systemu trafiła właśnie kolejna pula biletów za 19 PLN w jedną stronę.

Lot samolotem w cenie pizzy w dostawie lub t-shirta z sieciówki? Ryanair zdążył przyzwyczaić nas do regularnych „wrzutek” bardzo tanich biletów. Tym razem możecie rezerwować swoje podróże w super cenach do Aarhus, Berlina, Dortmundu, Kolonii, Kopenhagi, Odessy, Oslo, Sztokholmu, Vaxjo oraz loty krajowe miedzy Gdańskiem i Wrocławiem. Dostępne są wyloty z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic, Wrocławia i Poznania.

Termin podróży: luty – marzec

Podróż

Wybieracie się do Berlina? Proponuję zdecydować się na 4* Novum Hotel Kronprinz Berlin. Czekają tam na was elegancko urządzone pokoje oraz taras z widokiem na miasto.

Hotel w Berlinie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Przydatne informacje
  • W linii lotniczej Ryanair w cenę biletu wliczony jest mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm.

  • Sprawdźcie przygotowany przez nas poradnik dotyczący pakowania się.

  • Pamiętajcie o zabraniu ze sobą w podróż wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności, to jej główne zalety!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »