Fly4free.pl

Z Krakowa na Sardynię, ze Szczecina i Rzeszowa do Girony (Barcelona)

Bardzo fajna wiadomość pojawiła się dziś na stronie internetowej krakowskiego lotniska. Od 28 marca na trasie Kraków - Cagliari (Sardynia) będzie dwa razy w tygodniu operował Ryanair. To kolejne połączenie tej linii w wakacyjne rejony z Krakowa po Malcie i Sycylii.Loty będą się odbywały w piątki i poniedziałki, można więc będzie skoczyć na włoską wyspę na weekend. Godziny połączeń to lot do Włoch: 17:05 - 19:35, powrót 14:10 - 16:40.

W najbliższym czasie warto obserwować ceny, na nowej trasie na zachętę mogą się pojawiać łakome kąski. Oczywiście nie tuż po publikacji taryf, ale w ciągu miesiąca.

AKTUALIZACJA 23 XII: Ryanair właśnie ogłosił dwie nowe trasy. Od 27 marca za Szczecina i Rzeszowa w czwartki i niedziele będzie latał do Girony (Barcelona).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Super wiadomość,oczywiście dla mnie trochę trudniej, bo jestem z Wrocławia, ale gdy ceny będą zachęcać to skorzystam :)
PabloLoco, 22 grudnia 2010, 19:07 | odpowiedz
Czy tak jak WizzAir, Ryanair również wprowadza czesto jakieś nowe połączenia? Jestem z Poznania i unas dosyć kiepsko z takimi atrakcjami jak Sardynia... A tak poza tym fajne by było jakieś nowe połączenie Ryanaira z Polski do Portugalii (FARO ! lub Porto)
matys, 22 grudnia 2010, 19:55 | odpowiedz
No właśnie. Masz rację matys. Kiedy Porto ?!!!
barrob1, 22 grudnia 2010, 20:01 | odpowiedz
Porto z Poznania!
pasażer, 22 grudnia 2010, 20:11 | odpowiedz
@ matys i barrob1 - Dobra propozycja! Ale z Poznania bardzo tanio można (było?) się do Porto dostać. Przetestowałem na sobie :) Poznań - Girona a następnie Girona - Porto. Za ten drugi odcinek zapłaciłem - dokładnie już nie pamiętam ale 9 bądź 12 euro razem z bagażem rejestrowym. Działo się to wprawdzie 1,5 roku temu, ale może ten trop naprowadzi was na ustrzelenie czegoś ciekawego. Bo z Porto do Lizbony to już rzut kamykiem.Pozdrawiam!
arcadio, 22 grudnia 2010, 20:21 | odpowiedz
Kiedy Portugalia, Maroko, Malta lub Sardynia z północnej Polski? Może uda się przebazować jakiś samolot z Niemiec i wtedy coś się pojawi.
leemc, 23 grudnia 2010, 14:25 | odpowiedz
Maroko sądzę że nie sądzę ;) mocno wątpliwe aby kiedykolwiek ta tarsa pojawiła się z Polski, no może w dającej się jakoś objąć przyszłości. Portugalia? chodzą słuchy o tej trasie od conajmniej jesieni zeszłego roku ale czy z północnej Polski? Przebazowanie samolotu z Niemiec nie wchodzi w rachubę: raz że bazy w Niemczech dalej są, dwa że ogłoszono ostatnio o otwarciu nowych baz m.in na Kanarach więc samoloty bezdomne raczej nie są ;) Trzy Ryan wcale jakoś nie zmaierza się wycofywać z Niemiec, o czym świadczy otwarcie Nowego kierunku w środku niczego koło Magdeburga: NEW AIRPORT in Ryanair route network Cochstedt Airport (CSO) is located in the middle of Europe in the eastern part of Germany. The airport is located approx. 37km southwest of Magdeburg. FOUR NEW ROUTES - Alicante (ALC), Malaga (AGP), Gran Canaria (LPA) & Girona (Barcelona) (GRO), all 2 x weekly from 30th March 2011. Jeśli chodzi o północne miasta to Szczecin ma mocną konkurencję w postaci Berlina. Gdyby nie to, pewnie SZZ korzystałoby na tym przejmując ruch NIemców a tak to Niemcy wolą latać od siebie. Gdańsk? Wizz mocno się tam obudował. Może Ryanair czeka na jakieś wyniki na ile te nowe połączenia przyjmą się wśród Skandynawów, żeby ich dalej po Europie wozić.
osiek, 23 grudnia 2010, 15:07 | odpowiedz
Osiek - ale czy ta Portugalia albo jakaś wysepka MOrza Sródziemnego z Pyrlandii albo z Wrocławia jest w ogóle realna?
matys, 23 grudnia 2010, 19:06 | odpowiedz
@ Matys wszystko jest możliwe :)
Luc, 24 grudnia 2010, 8:30 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »