Fly4free.pl

Super tanie bilety na Majorkę za 18 PLN! Wyloty z Berlina

18 PLN
majorka plaża
Foto: Pawel Kazmierczak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Nowe terminy (od listopada do stycznia) na podróż na Baleary w doskonałej cenie. Nie przegapcie tej okazji i wybierzcie się na Majorkę!

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Kompleks Naika Studios & Apartments jest dogodnie usytuowany w miejscowości Palmanova, zaledwie 100 metrów od plaży i przystani. Obiekt oferuje zakwaterowanie w doskonale wyposażonych apartamentach. W każdym z nich znajduje się część wypoczynkowa, gdzie znajdziecie telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z elektryczną płytą grzejną, lodówką i tosterem. Goście mogą również korzystać z bezpłatnego WiFi.

Warto wynająć samochód tuż po przylocie. Będziecie mogli wygodniej zwiedzać wyspę oraz dotrzeć do miejsca zakwaterowania. Dokupcie również ubezpieczenie Icarhireinsurance, by nie martwić się o nic w trakcie użytkowania.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »