Fly4free.pl

Stolica Węgier dla oszczędnych. Darmowe atrakcje Budapesztu

Foto: Leo Marino, Shutterstock
“Polak, Węgier, dwa bratanki”, głosi przysłowie. Nic dziwnego, że polscy turyści tak często odwiedzają Budapeszt. Chociaż w stolicy Węgier nie jest tak drogo, jak w innych europejskich stolicach, warto zwiedzić to piękne miasto, zaoszczędzając trochę pieniędzy. Oto lista darmowych atrakcji Budapesztu. Dołączamy mapę, na której zaznaczyliśmy wszystkie miejsca.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Darmowy plac, most i fasada Parlamentu, bo zwiedzenia pomieszczeń płatne - na serio ten artykuł czy już świętujecie 1 kwietnia? :D
Dodzia, 31 marca 2017, 20:17 | odpowiedz
Warszawa dla oszczędnych - oglądanie Pałacu Kultury z ulicy, podziwianie panoramy miasta z ostatniego piętra Złotych Tarasów, przechadzka Starym Miastem, selfie przy kolumnie Zygmunta, spacer Ogrodem Saskim.
Bogumił, 31 marca 2017, 20:20 | odpowiedz
W Polsce tez kazdy plac jest za darmo, mosty tez darmowe. Parlament w Budapeszcie jest płatny. Bilety najlepiej kupic poprzez internet bo na miejscu jest kolejka. Za darmo Budapest ma wiele do zaoferowania latem. I tylko wtedy.
mathew, 1 kwietnia 2017, 11:36 | odpowiedz
Dworzec kolejowy Kaleti-pu. robi większe wrażenie niż ten przedstawiony w prezentacji, jest większy i jest jednym z najstarszych w europie
Piotr, 1 kwietnia 2017, 18:10 | odpowiedz
Zamek Vajdahunyad, tuż za Placem Bohaterów. Piękna sceneria :)
Anna, 9 kwietnia 2017, 22:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »