Fly4free.pl

Halloweenowy rejs przez Bałtyk 2 za 1 w Stena Line! Weekendowa wycieczka z noclegiem na statku za 120 PLN

120 PLN
Foto: waewkid / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dla wilków morskich i nie tylko! Chcielibyście spędzić tegoroczne Halloween w wyjątkowej atmosferze? Skorzystajcie z promocji zorganizowanej przez Stena Line i wybierzcie się w niezapomniany rejs po Bałtyku: ze wspaniałym doświadczeniem na wielkim wycieczkowcu, dedykowanym programem animacyjnym oraz wliczonym w cenę noclegiem w kajucie.

Zabierzcie przyjaciół lub swoich najmłodszych na niezapomnianą wycieczkę pełną dobrej zabawy. Dwudniowy rejs przez Bałtyk pozwoli wam przeżyć prawdziwą przygodę na morzu – a to wszystko w doskonałej cenie od armatora Stena Line.

W podróż udacie się na pokładzie jednego z bliźniaczych statków: Stena Spirit lub Stena Vision. Te „pływające hotele” oferują pasażerom m.in. kilka barów i restauracji, specjalne pokłady widokowe, dedykowaną strefę spa, plac zabaw dla najmłodszych. Z okazji Halloween przygotowano także specjalny program rozrywkowy dla dzieci oraz dorosłych.

Wycieczka w cenie 120 PLN/osoba zawiera:

  • rejs promem do Szwecji i z powrotem;
  • nocleg w kabinie 2-os wewnętrznej z łazienką i TV;
  • rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem;
  • lekcje tańca z instruktorem;
  • animacje dla dzieci.

Zarezerwujcie swój rejs >>

Foto: Stena Line

Dostępne terminy: 22, 23, 29, 30 października

W czasie rejsu spędzicie 2 dni na morzu: za dnia będziecie mieli szansę podziwiać wspaniałe widoki oraz poczuć morską bryzę, a także potowarzyszyć najmłodszym w czasie ich zabaw. Animatorzy przygotowali dla dzieci konkursy, zagadki oraz wiele przygód, które pozwolą pokonać im ciekawe (i straszne!) wyzwania z okazji Halloween.

Dorośli będą zaproszeni na wieczorek taneczny, w czasie którego będą mieli szansę  zgłębić tajniki tańców towarzyskich pod okiem profesjonalnych instruktorów. Przekonajcie się sami, jak dobrze latynoskie szlagiery pasują do halloweenowych dekoracji. Z okazji święta przygotowano również dedykowane menu, program rozrywkowy oraz możliwość odwiedzenia jednej z licznych restauracji oraz barów na pokładzie.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »