Fly4free.pl

Sofia z weekendem za 630 PLN. Bezpośrednie loty z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
630 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: illpaxphotomatic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Europejskie wycieczki obejmujące swym terminem dni wolne od pracy (piątek-poniedziałek) to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Skorzystaj z propozycji i wybierz się na zwiedzanie stolicy Bułgarii.

Do Sofii udasz się z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika w terminie 26-29 maja. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Wybrałam zakwaterowanie w bardzo dobrym 4* hotelu Triada. Na miejscu znajdziesz nowocześnie urządzone, komfortowe pokoje. Obiekt będzie bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzania bułgarskiej stolicy.

Termin podróży: 26 – 29 maja
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w 4* hotelu zapłacisz 630 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 468 PLN/2 osoby

Wrocław – Sofia – Wrocław »

Hotel 791 PLN/2 osoby/3 noce

Pokoje w 4* hotelu Triada wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 214 PLN/osoba

Chętnie oddajesz się niecodziennym atrakcjom? W takim razie zarezerwuj wycieczkę z przewodnikiem po sofijskich katakumbach.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »