Fly4free.pl

Odwiedziliśmy z kamerą kraj wielkości naszego województwa. Z wizytą w Słowenii

Słowenia
Foto: Adrian Szopa / Fly4free.tv

Mały-wielki kraj, do którego nie jest wcale tak daleko z Polski. Sprawdźcie i przekonajcie się o tym na własnej skórze!

Nieprzypadkowo w angielskiej nazwie tego kraju widnieje słowo „miłość”. Słowenia (Slovenia) to jedno z najbardziej fascynujących państw w Europie. Niech Was nie zwiedzie niewielka powierzchnia, którą Słowenia zajmuje na mapie naszego kontynentu – na wszystkich turystów czeka tam moc atrakcji.

Co robić w Słowenii?

AAAby spędzić fajny urlop w interesującym miejscu, zajrzyj...

Postanowiliśmy wysłać tam naszą latającą kamerę Fly4free. Adrian Szopa i Aneta Błyszczek pokażą Wam stolicę Słowenii, podpowiedzą w jaki sposób można tanio zwiedzać ten piękny kraj, przejadą się z Wami kolejką górską, zajrzą do wielu miejsc – pokazując nie tylko najbardziej znane punkty, ale również inne atrakcje.

Obejrzyjcie poszukiwanie Pumby, sprawdźcie potyczki z nietypowym językiem, poznajcie opinię na temat słoweńskich piw kraftowych. Zainspirujcie się pięknymi krajobrazami – i sami oceńcie, czy kremówki w Bledzie (popijane lokalnym napojem), to doskonała opcja żywieniowa. A jeżeli nasz film zainspiruje Was do odwiedzin tego państwa, zacznijcie już teraz szukać tanich biletów lotniczych do Słowenii 😉

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »