Fly4free.pl

Słoneczna przygoda – Cagliari oraz Girona z Krakowa za 200 PLN

Oferta wyprzedana
Sardynia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: CoolR, Shutterstock
Proponuję wybrać się w bardzo ciekawą podróż i odwiedzić m.in. jedne z najpopularniejszych wybrzeży Morza Śródziemnego - Costa Smeralda oraz Costa Brava.

Sardynia – jest drugą co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym. Swym krajobrazem przypomina rajskie Seszele, a uroku dodaje jej popularna Costa Smeralda – Szmaragdowe Wybrzeże. Swoją nazwę region zawdzięcza niezwykle intensywnej barwie morza. Sardynia, to doskonałe miejsce na wypoczynek.

Foto: leoks, Shutterstock

Costa Brava, zwana Dzikim Wybrzeżem rozciąga się na północno-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, na nieco ponad 200 km odcinku. To typowo turystyczne miejsce z niezliczoną ilością zatoczek oraz plaż oznaczonymi m.in. „Błękitną Flagą” – międzynarodowym certyfikatem przyznawanym kąpieliskom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa, dostępności i informacji. Do najpopularniejszych miejscowości należą: Tossa de Mar, Lloret de Mar, Santa Susana, Malgrat de Mar i Calella. Przez cztery ostanie przejeżdża hiszpańska kolej, którą możecie za naprawdę niewielkie pieniądze dojechać do stolicy Katalonii – Barcelony. Malowniczą trasę ciągnącą się tuż przy samym morzu, można spokojnie zaliczyć do jednej z atrakcji regionu.

Foto: travelpeter, Shutterstock

LOTY

Plan podróży:

Ryanair | Kraków 12:50 – Cagliari 15:10 | 72 PLN | 25 listopada
Ryanair | Cagliari 15:00 – Girona 16:10 | 42 PLN | 30 listopada
Ryanair | Girona 20:20 – Kraków 23:00 | 86 PLN | 2 grudnia

Przykładowe rezerwacje:

Kup bilet z Krakowa do Cagliari za 72 PLN:


Kup bilet z Cagliari do Girony za 42 PLN:

Kup bilet z Girony do Krakowa za 86 PLN:

Bilety dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Podróżujecie z dwoma bagażami podręcznymi o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

NOCLEGI

Przed wyruszeniem w podróż zarezerwujcie również miejsce zakwaterowania.

W Cagliari proponuję zatrzymać się w fajnym apartamencie ze śniadaniami już za 224 PLN (2 osoby/noc). Obiekt posiada dobre opinie wystawione przez dotychczasowych odwiedzających. W przypadku wyprzedania się oferty, sprawdźcie wszystkie inne dostępne obiekty.

Na Costa Brava wybierzcie tę miejscowość, która Wam najbardziej odpowiada. Poniżej przygotowałem propozycję wszystkich obiektów hotelowych oraz apartamentów.

AUTO

Gdybyście byli zainteresowani wypożyczeniem samochodu w którymś z miejsc, tanio dokonacie tego korzystając z poniższej wyszukiwarki.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »