Fly4free.pl

2 dni w słonecznej Apulii z Katowic za 381 PLN (loty + hotel + auto)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: And-One, Shutterstock
Dobra cena za krótki wypoczynek na południu Włoch. W tytułowej cenie bezpośrednie przeloty do Bari, zakwaterowanie w hotelu 3* oraz wypożyczenie samochodu.

Południowy region Włoch – Apulia, to przepiękne wybrzeże o długości prawie 800 km. Przepełnione malowniczymi widokami, które na pewno zapadną w pamięć na długi czas. Prócz widoków nie zabraknie również malowniczo położonych plaż. Jest także wiele miejsc wartych zwiedzania jak sama stolica regionu – Bari, Tarent – główny ośrodek nad Morzem Jońskim, Brindisi – tętniące życiem miasto portowe z klimatyczną starówką oraz zachwycające barokową architekturą Lecce, czy białe miasteczko Ostuni. Nie można również zapomnieć o słynnym Alberobello w których znajdziecie niezwykłe kamienne domki Trulli.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 761 PLN/2 osoby (381 PLN/osoba)

LOTY

Najtańsze bilety lotnicze dostępne są dla osób posiadających Wizz Discount Club (WDC) oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

NOCLEGI

W Apulii polecam zatrzymać się w Il Giardino (14 – 16 września) za 238 PLN/2 osoby/2 noce

AUTO

Apulię najwygodniej zwiedzicie wypożyczonym samochodem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
krótki filmik z wypadu do Bari i Alberobello w miniony czwartek - piątek - sobotę, WZZ z WAW. (bilety kupione dzięki F4F - dzięki!) https://www.youtube.com/watch?v=KgxowfXJHqE
MindxEx, 5 czerwca 2017, 10:12 | odpowiedz
Z jednej strony jest pięknie i kolorowo z drugiej troszkę nieład i bród , zobaczyć warto Polecam wyprawę od parku Gargano po wspomniane poniżej Alberobello oraz klify plaże choćby w Poligiano Mare ...Jest pięknie...Bardzo uważajcie na wypożyczalnie GOLDCAR krętacze i złodzieje,,, Pozdrawiam
Rafi, 5 czerwca 2017, 11:29 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »