Fly4free.pl

Sint Maarten na tydzień za 4688 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

4688 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Just dance / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wycieczka na Karaiby będzie doskonałą propozycją dla aktywnych. Na miejscu spodziewaj się świetnych warunków do uprawiania sportów wodnych, długich przechadzek oraz relaksu na świeżym powietrzu.

Na Karaiby polecisz 19 – 26 listopada. Czeka cię podróż z Warszawy na Sint Maarten, realizowana na pokładzie samolotów linii Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Na miejscu zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Sky Blue Residence. Znajduje się on na terenie pięknej posiadłości i oferuje wspaniałe widoki na okolicę.

Termin podróży: listopad
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie w pensjonacie zapłacisz 4688 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1802 PLN/2 osoby/pobyt

W Sky Blue Residence czeka pokój wyposażony w prywatną łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do WiFi. Goście będą mogli również zrelaksować się na tarasie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 886 PLN/pobyt

Chcesz zwiedzić pozostałe interesujące was zakątki wyspy? Wypożycz samochód tuż po wylądowaniu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »