Fly4free.pl

PLL LOT: Singapur z polskich miast od 1912 PLN

1912 PLN
singapur widok na miasto
Foto: Prasit Rodphan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Nasz narodowy przewoźnik oferuje bilety do wspaniałego „miasta lwa” w bardzo dobrej cenie. Biletów z 9 miast szukajcie w maju i czerwcu.

Proponowane przeze mnie bilety dotyczą klasy Economy Standard. Co za tym idzie, w podróż zabierzecie bagaż podręczny oraz rejestrowany (do 23 kg), a w trakcie lotu linia zapewni wam posiłek oraz napoje. W trakcie podróży czekają was krótkie i wygodne przesiadki w Warszawie. Dostępny jest także lot bezpośredni ze stolicy naszego kraju. Tu sprawdzicie dostępne terminy z Krakowa, Rzeszowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Katowic, Lublina, Szczecina i Warszawy.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej LOT.

Hotel Arcadia położony jest w dzielnicy Lavender, w odległości krótkiego spaceru od tętniącego życiem centrum Singapuru. Do dyspozycji gości są klimatyzowane pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i biurkiem. Każdy z nich obejmuje także łazienkę z prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jeszcze taniej w podobnych terminach dostępny również Gdańsk!
ram94, 13 marca 2019, 19:46 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »