Fly4free.pl

Singapur solo za 3839 PLN. Loty z Krakowa + hotel kapsułowy

3839 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kym Ellis / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się daleka podróż, ale nie masz z kim wybrać się na wycieczkę? A może wręcz przeciwnie – od dawna myślisz już o samotnej wyprawie? Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się do Miasta Lwa.

Do Azji udasz się w terminie 4(5) – 11(12) maja. Czeka cię podróż z Krakowa do Singapuru, realizowana na pokładzie samolotu linii Finnair. Po drodze zaplanowano krótkie przesiadki w Helsinkach, a w podróż udasz się z bagażem podręcznym.

Podróżnym wybierającym się do Singapuru solo, polecam zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Chic Capsule Otel. Pobyt w tego typu obiekcie będzie atrakcją samą w sobie, dodatkowo pozwoli zaoszczędzić w czasie wycieczki (nie będzie konieczności wynajmowania 2-osobowego pokoju).
Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Finnair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: kapsułowy hotel

Za loty do Azji (w obie strony) oraz 6 noclegów zapłacisz tytułowe 3839 PLN za osobę.

Hotel 940 PLN/pobyt

W Chic Capsule Otel czekają komfortowo urządzone, klimatyzowane kapsuły z dostępem do WiFi, gniazdkiem elektrycznym oraz telewizorem LCD. W części wspólnej dostępne są łazienki, salon, pokój gier oraz bar przekąskowy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 375 PLN/osoba

Wybierz się na niezapomniany rejs katamaranem o zachodzie słońca! Podziwiaj malowniczy Singapur i zrelaksuj się w komfortowych warunkach.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »