Fly4free.pl

Oblotówka po dalekiej Azji: Seul, Tokio i Osaka w jednej podróży od 3849 PLN. Wyloty z 4 miast

3849 PLN
Zamek Himeji
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Thanaprus.N / Shutterstock
Marzy ci się wycieczka do Azji? Odkryj Koreę Południową oraz Japonię, gdzie zobaczysz ciekawe miasta oraz poznasz lokalną kulturę. Odwiedź Seul, doświadcz wyjątkowego Tokio oraz wybierz się do Osaki. Będziesz miał okazję udać się również do Kioto i Kobe.

Twój wyjazd rozpocznie się 23 listopada na lotnisku w Warszawie, Krakowie, Poznaniu lub we Wrocławiu, kiedy to polecisz do Seulu. 27 listopada udasz się do Tokio. W terminie 1-6 grudnia wybierzesz się na wycieczkę do Osaki. Do Korei Południowej wrócisz 6 grudnia, a powrót do Polski zaplanowano na 8 grudnia. Podróżować będziesz na pokładach samolotów Lufthansa, Ethiopian Airlines i Japan Airlines z wliczonym bagażem podręcznym.

Będąc w Osace, warto wybrać się do Kobe oraz Kioto. Najlepszym sposobem na odwiedzenie tych miast jest podróż pociągiem, która będzie cię kosztować od 20 PLN/obie strony.

Termin podróży: listopad/grudzień
Wylot z: Wrocławia, Warszawy, Krakowa lub Poznania
Linia lotnicza: Lufthansa, Ethiopian Airlines i Japan Airlines
Bagaż: podręczny

Plan podróży za 3849 PLN:
Wrocław – Seul 23 listopada
Seul – Tokio 27 listopada
Tokio – Osaka 1 grudnia
Osaka – Tokio 6 grudnia

Tokio – Seul 6 grudnia
Seul – Wrocław 8 grudnia

Hotel od 318 PLN/noc/2 osoby

W Seulu polecam ci zakwaterowanie w 3* hotelu Travelodge Myeongdong City Hall. Obiekt będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Tokio rekomenduję ci pobyt w 3* hotelu The Square Ginza. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzony pokój z balkonem, prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Obiekt mieści się w centrum miasta. Skorzystasz tam również ze strefy spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Osace proponuję noclegi w 4* hotelu Art, który zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 175 PLN/osoba

Poznaj ciekawostki kulturowe Japonii w trakcie wycieczki z przewodnikiem po Tokio.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »