Fly4free.pl

SAS go light: bez bagażu rejestrowanego taniej

Foto: sasgroup.net
Skandynawski przewoźnik wprowadza nową taryfę na wszystkie swoje europejskie trasy. Podróżujący tylko z bagażem podręcznym polecą taniej.

SAS jest kolejną linią, która oferuje tańsze bilety dla podróżujących tylko z bagażem podręcznym. Ukraine International Airlines dopiero testuje taki pomysł u siebie, natomiast skandynawskie linie zdecydowały się rozszerzyć proponowane od sierpnia, na wybranych kierunkach, rozwiązanie na wszystkie oferowane europejskie trasy.

Jak wskazują przedstawiciele przewoźnika, wprowadzenie nowej taryfy to wyjście na przeciw oczekiwaniom klientów, zróżnicowanie oferty oraz możliwość zaproponowania przelotów w niższych cenach.

Pasażerowie wybierający nowy typ biletu będą mogli korzystać z przywilejów wynikających z ich członkostwa w programie SAS Eurobonus. Oznacza to, że klienci posiadający odpowiedni status w programie lojalnościowym skandynawskich linii będą mieli możliwość zabrania bezpłatnego bagażu rejestrowanego, mimo zakupu biletu w nowej taryfie Go Light.

Loty w nowej taryfie dostępne będą od 27 kwietnia na wszystkich europejskich trasach przewoźnika. Nowa taryfa nie będzie jednak obejmowała tras krajowych, wewnątrz Skandynawii oraz pozaeuropejskich. W razie zmiany planów pasażerowie, którzy kupią bilet w taryfie Go Light będą mieli możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego za 199 koron (około 93 PLN).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
GDN-CPH 850 zł, za lot na odległość porównywalną jak do Warszawy. Dziękuję, postoję...
Mareckipl, 12 lutego 2016, 18:38 | odpowiedz
SAS to tragiczna linia lotnicza. W ostatnim czasie przez awarie samolotu nie doleciałem tam gdzie chciałem. Sas nie dość ze nie raczył zapłacić rekompensaty to zwrócić pieniędzy za lot. Uważajcie na ta linie...
Krzysztof, 13 lutego 2016, 9:36 | odpowiedz
Avatar użytkownika
MareckiplGDN-CPH 850 zł, za lot na odległość porównywalną jak do Warszawy. Dziękuję, postoję…
taki urok tej linii, że im dalej się leci tym tańsze bilety chyba :D na Islandii w środku sezonu znajomy był za bodajże 800pln/2 str (2015!). a jak patrzę na ceny Wizzaira z Gd to się gnę - 900 pln w jedną stronę z tych ich śmiesznym bagażem.
Paulina Owad, 13 lutego 2016, 11:49 | odpowiedz
To linia lotnicza na zarobki skandynawskie...
Maru, 13 lutego 2016, 12:17 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »