Fly4free.pl

Egzotycznie: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca z Pragi w sezonie za 2259 PLN

2259 PLN
Cao Grande widok
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Eric Pasqualli/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Odwiedźcie piękny, zapomniany kraj ukryty w Zatoce Gwinejskiej. Wakacyjne loty z Pragi dostępne są w bardzo dobrej cenie, a do wyboru macie wiele terminów podróży.

Okres od czerwca do sierpnia to najlepszy czas na wizytę w tym miejscu. Z kalendarza wybierzcie najlepszy dla siebie termin podróży. Czy wiedzieliście, że na wyspach produkuję się jedną z najlepszych czekolad na świecie? Jeśli wybieracie się na więcej niż 15 dni, to pamiętajcie o wyrobieniu wizy. Jej koszt to 20 EUR, a wszystkie potrzebne informacje znajdziecie tutaj.

Zatrzymajcie się w 4* hotelu Miramar. Obiekt ten usytuowany jest blisko miejscowej plaży, a na jego terenie znajdziecie piękny ogród oraz odkryty basen. Każdy z pokojów jest klimatyzowany i posiada prywatną łazienkę. W cenę wliczone jest codzienne śniadanie.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Przecież na tej stronie jest napisane, że obywatele UE nie potrzebują wizy na wjazd turystyczny do trwający do 15 dni :-)
Gruszka02, 5 marca 2019, 10:35 | odpowiedz
Avatar użytkownika
W artykule jest właśnie to napisane:Jeśli wybieracie się na więcej niż 15 dni, to pamiętajcie o wyrobieniu wizy.Czyli napisałeś to samo :) 
Gruszka02 Przecież na tej stronie jest napisane, że obywatele UE nie potrzebują wizy na wjazd turystyczny do trwający do 15 dni :-)
Paweł Gomułka, 28 kwietnia 2019, 16:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »