Fly4free.pl

Wyprzedaż w Ryanair! Tanie loty w południowych kierunkach: m.in. Grecja, Włochy, Chorwacja, Czarnogóra od 38 PLN (wyloty z 5 miast)

38 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: cristian ghisla / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Miła niespodzianka od Ryanair! W systemie rezerwacyjnym przewoźnika znajduje się mnóstwo biletów w atrakcyjnych, słonecznych kierunkach w obniżonych cenach! Zdecydujcie sami, gdzie chcielibyście wypocząć tej jesieni: w Chorwacji, Grecji a może nad morzem we Włoszech?

W Ryanair trwa promocja, w ramach której możecie zaplanować swoje jesienne podróże w okazyjnych cenach. Do wyboru macie wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Warszawy, a najtańsze bilety możecie zarezerwować już za 38 PLN!

Termin podróży: październik – grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 139 PLN/pokój

Wybieracie się do Odessy? Zatrzymajcie się tam w centralnie zlokalizowanym 4* hotelu Otrada.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Dalmacji proponuję wam postawić na zakwaterowanie w kameralnym, rodzinnym pensjonacie. W okolicach Zadaru wybierzcie Apartments Danijela 1.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może wycieczka do Grecji? W Atenach polecam wam noclegi w 4* hotelu Candia. Czekają tam na was klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz dostępem do bezpłatnego WiFi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 66 PLN/doba

Chcecie zwiedzić więcej? Od razu po wylądowaniu w Zadarze wypożyczcie samochód – pozwoli on bez problemu odkrywać atrakcje wybrzeża Adriatyku.

Foto: Multipedia / Shutterstock
Foto: Ajan Alen / Shutterstock
Foto: Sven Hansche / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Macie pytania dotyczące swojej przyszłej podróży? Skorzystajcie z wiedzy i doświadczenia naszych forumowiczów.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »