Fly4free.pl

Ryanair wprowadza testowo nową usługę. Jest darmowa i idealna dla wszystkich, którzy nie znoszą kolejek

Foto: Milosz Maslanka / Shutterstock
Twilight Bag Drop – tak nazywa się nowa usługa Ryanaira dla wszystkich pasażerów wylatujących rano z lotniska w Manchesterze. W jej ramach osoby, które wylatują z Manchesteru przed 8 rano i muszą nadać bagaż, mogą to zrobić dzień wcześniej w godzinach wieczornych.

Usługa wcześniejszego nadania bagażu nie jest niczym innowacyjnym w kontekście większych lotnisk, ale zazwyczaj dotyczy ona przewoźników regularnych. Dlatego warto o niej napisać w kontekście Ryanaira, który zaoferuje ją kompletnie bezpłatnie. Wybór lotniska, na którym przewoźnik zdecydował się wystartować z tą usługą, też nie jest przypadkowy, bo Manchester to jeden z najbardziej zatłoczonych brytyjskich portów, zwłaszcza w czasie wakacyjnych miesięcy.

Z usługi mogą skorzystać osoby, które wylatują z lotniska w Manchesterze przed godziną 8 rano następnego dnia. Aby uniknąć porannego stania w kolejce do nadania bagażu, podróżni mogą nadać bagaż już dnia poprzedzającego lot, w godzinach 19-22.

Warto dodać, że Ryanair oferuje podobną usługę także na lotnisku w Edynburgu. Tam jednak jest to program lotniska, którym objęte są inne czołowe linie latające z tego portu, a więc także easyJet, jet2.com i British Airways.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »